Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi az eredeti története a...

Mi az eredeti története a Suicidemouse. Avi nevű videónak?

Figyelt kérdés

Tudjátok van ez a videó: http://www.youtube.com/watch?v=ZgWPbnwsIeE


A videón ugye egy mikiegér van meg fura effektek, hangok.

Meg is néztem, eléggé durva, ha becsuktam utána a szemem láttam a képet meg a fejemben mentek a hangok. Tök indokolatlan dolgokat csináltam utána, kb.7- szer csukogattam odavissza az ajtót, meg ilyenek...


Az eredeti története ott van angolul, de én annyira nem tudok hogy értelmezni tudjam...

Elmondaná valaki az igazit?


Köszönöm!



2012. márc. 19. 16:35
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez csak kitaláció:)

Legalább is hallottam, már hasonló videóról de azt bebizonyították, hogy baromság:)

2012. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
80%
de azért nem merem végignéznixD
2012. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
közvetlen alatta leírja, hogy tudják, hogy miért vágtam ki a videónak egy részét, emrt ugye tudjuk, hogy nem szabad az egészet megnézni
2012. márc. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
de nekem az egész történet kéneO_O
2012. márc. 19. 17:19
 5/42 anonim ***** válasza:
2012. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
ezt tudom, én már nagyon sok dolgot átnéztem, de sehol sem találtam meg magyarul
2012. márc. 19. 17:28
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
alatta valami olyasmi van, hogy egy ember elemezni kezdte ezt a videót, mert nagyon furinak találta. Egy idő után nem bírta tovább, mert nyomasztotta, ezért egy másik kollégát kért meg rá, hogy folytassa a videó nézést és az utolsó képkockáig írjon fel minden elemzést. Az utolsó képkocka egy orosz szöveg volt: a pokol látnivalói hozza a nézőt vissza .
2012. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírom végignézni rossz hatással vannak rám az ilyenek:D Frászt kapok tőle. Kb fél percig bírtam:D
2012. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kísérleti anyag lehet, hogy a tudat alatt az ember mire fogékony. Végignéztem képkockánként, és egyes kockákban láttam furcsa alakokat. Szerintem nincs jelentősége. Szerintem az esemény sorozat hatását próbálták vele megtudni, hogy milyen hatása van az emberre vagy az érzékeire.

Szerintem nagyon butító hatása van. A monotonitás és a hirtelen megjelenő szellemet sejtető kép benne a pláne.

2012. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
még rákeresni sem mertem, mert legbelül nyomasztó érzést éreztem, és nincs is a rá szükségem hogy rákeressek, a kiváncsiságomat eltudom nyomni.. és mégha kamu is az egész, akkor sincs szükségem egy kisebb lelki terorra :D
2012. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!