Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen tudományos bizonyíték...

Milyen tudományos bizonyíték létezik a szellemek & asztrállények létezésére?

Figyelt kérdés

Az EZO TV-ben és a hatoscsatornán is Kovács Magyar andrás FőTáltos elmondta, hogy hamarosan saját kötetét adja ki, melyben kvantumfizikusok értekezésének bizonyítékát tárja az emberek elé, a szellemvilágról, melyet a tudomány bizonyított.


Magyarországon előszőr olvashatunk erről. Nem tudom mire gondolt. Légy szíves világosítsatok fel ! Köszi :-)


2013. jan. 26. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen, ez a helyzet.
2013. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek foglalkozol egy ostoba szélhámos zagyvaságaival?Kicsit túl sok már a tehetségtelen ember aki mások hülyítésével szerez pénzt!Ilyen szerencsétlen féleszű azt is bizonygathatja neked hogy két fejed van!Szükséged van neked erre?
2013. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De, akkor mi lesz a beharangozott könyvben ?
2013. jan. 26. 18:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egymásra halmozott hülyeségek. Az EZO TV-ről és társairól meg annyit hogy egy rohadt nagy csalás az egész ha eddig valaki még nem jött volna rá. Minél kevesebben nézik, annál jobb.
2013. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vágom, hogy kamm. De érdekel, hogy mivel jön majd elő, mert állítja, hogy a legújabb tudományos tézisek lesznek benne, amiket itthonnem olvastunk. Mik lehetnek vajon ? Hát, én nem tudom :S
2013. jan. 26. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:

"állítja, hogy a legújabb tudományos tézisek lesznek benne"


Az ezotéria már jó ideje a fizika (és más tudományok) által használt, jól hangzó és néha nehezen érthető kifejezésekkel tűzdeli tele a saját "szakirodalmát". Ettől tűnik (szerintük) hitelesnek és misztikusnak is egyben. Előszeretettel használnak ilyen kifejezéseket, mint kvantum, tér, sík, tudat, mező, interplanetáris, erőtér, torziós, stb. És persze ezek legkülönfélébb kombinációja.


A főtáltos úr valószínűleg ilyen szavakból fog összeállítani egy értelmetlen csokrot, és sokan fognak elismerően bólogatni és hüledezni, ha elolvassák.


Ez kb. olyan, mint a fogkrém reklámok. Ha egy fehér köpenyes ürge állítja komoly képpel, hogy milyen jó, és még "klinikailag is tesztelt", akkor az bizalmat kelt bennünk.

2013. jan. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Paranormal activityt még te se láttad
2013. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na, jó, de új tudományos munkákra hivatkozik bármiféle forrásmegjelölés nélkül amik a szellemvilág és asztrállények létét bizonyítják és azt is mondta, hogy ha utána nézünk megtaláljuk. Hát, én speckó nem leltem fel semmit. Ti?
2013. jan. 27. 15:40
 9/9 skywalkertamas válasza:

Ne keress bizonyítékot olyan dologra amire nem biztos hogy szükséged van. Valóban emberrablás az, ami az ilyen jóstévékben folyik. Kovács Magyar András pedig egy jó szándékú, de sajnos irányított ember. Nem fikázódni, cáfolni, vagy bizonyítani akarok. Ha valóban szükséged van erre az információra, akkor az megtalál téged. Ne keresd, mert ha megtalálod, és nem fog tetszeni amit találsz, soha nem tudsz kiszállni többé. Én kerestem fiatalkoromban a bajt, meg is talált. Olyan dolgokat éltem át, amibe ép elméjű ember bebolondulna. Én sztem nem vagyok ép :), ezért nem történt meg. Tudom, hogy hinni akarsz, és a hitedet szeretnéd megerősíteni, csakhogy egy feltáratlan világban rengeteg tévút és téveszme alakul ki. Én nem hiszek a szellemvilágban, én tudom hogy létezik, bár sokszor örülnék neki ha nem tudnám. De nem fogom bizonyítani és nem is akarom senkinek. Mert nincs szükségük a legtöbb embernek, erre a tudásra. Az ember mindig fél az ismeretlentől, és megpróbál rá értelmes racionális, sokszor tudományos válaszokat találni. De jelen körülmények között a feltérképezés és bizonyítás is csak gyerek cipőben jár, mint a tudósok, mint a hívők körében. A hit azt hiszi már ezer meg ezer éve, hogy ismeri ezt a világot, ha ez így lenne, akkor nem lenne ennyiféle vallás. Szóval ne higgy el okvetlen mindent amit az orrod alá dugnak, minden bizonyíték, vagy cáfolat reményében. A valóság sokkal öszetetteb és bonyolultabb, mint azt akárki el tudná képzelni. Valóban szükséged van erre a tudásra? Ha igen, akkor olvass, következtess, hámozd le a dogmákat, a tévhiteket. Légy szkeptikus, de soha ne önmagad megcáfolására. Ha valóban szükséged van az információra, akkor az meg fog találni téged. De egy jó tanács, veszélyes ajtókat feszegetni, még veszélyesebb belépni rajta, és nyitva felejteni. És ha beléptél, onnan már nem tudsz kilépni ugyan azon az ajtón. Ekkor jönnek a tapasztalások. Nem fogod tudni elcsitítani őket. Akkor is tapasztalsz, amikor már nem szeretnél többet. És innentől már az EZO TV csak ministránsok gyülekezete. Tisztelet a kivételnek, és sajnálat is hogy eladta magát és letért az ösvényről... Szóval ha csak a kíváncsiság hajt, inkább maradj ezen az oldalon. Senkinek nem kívánom azt amit át lehet élni, mert ha nem érted meg, akkor nagy teher lesz utána együtt élni vele.

A kérdésedre válaszolva, a kvantum fizikusok tudnak sok mindent és sejtenek sok mindent, de ők nem a szellemvilágot akarják bizonyítani. Ők a 4. dimenzió feletti dimenziókat és ok-okozati eseményeket kutatják. De ezeket a dimenziókat ők nem tudják emberi léptékben vizsgálni, hiszen lehetetlen a normál dimenzióba áthozni nagy-léptékben ezeket a dolgokat. Nem véletlen kvantum fizikusok. Ők a parányibbnál parányibb világot kutatják. Amit ők látnak az olyan, mint amikor a bálna bőrét vizsgálod a bálnán egy mikroszkóppal. A DNS -éből fel tudod állítani az egész képet a bálnáról, de a bálnát magát nem látod. Szóval a kvantum fizikusok már régen bizonyították a bálnát, de azt hogy hogyan viselkedik, azt egyetlen pontjából nem tudják megfigyelni, és jelen körülmények között bizonyítani sem, hogy a bálna úszik, és hangokat bocsájt ki. Ehhez a léptékhez még sok-sok év munkájára van szükség. 5%-át nem ismerjük a világunknak, így hogyan bizonyíthatnánk, vagy cáfolhatnánk bármit is...

2013. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!