Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kiderült hogy képességem van?

Kiderült hogy képességem van?

Figyelt kérdés
az előbb kiderült hogy bírok képességel!!! mozgatni fogok tudni tárgyakat még álmomba vot ez a képeség de aszt mondták hogy kmépes leszek rá csak tanujjam !!!!!! valaki segiccsen akinek van képeessége mint nekem!!! akinek nincsen ilyesmi képoeesége az meg ne írjon ide válaszokat jo? kööszönöm szépen !!!!!!!!

#képesség #mozgatás gondolotal
2013. febr. 10. 16:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is van olyan képességem amivel mozgatni tudok tárgyakat! Sőt, szerintem erre mindenki képes aki tudja mozgatni a karját.


És ez még semmi! Én oly mesteri szintre fejlesztettem képességeimet, hogy még írni is tudok helyesen.

2013. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
60%

Először próbálkozz megismerkedni a helyesírás képességével.


Róbert főpapboszorkány

2013. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
kihaggytam aszt a szót hogy gondolattalmozgatni!!!! nem karral az nem képeeség!!! aszt mindenki tudja!! én gondolattal fogok tudni mozogtatni tárgyakat!! már probálom de nehezz nem tudom hogy kezgyek bele!!!! gyengge még az elmém!!!
2013. febr. 10. 16:49
 4/34 anonim ***** válasza:
82%
Addig nem fogsz tudni a gondolataiddal bármit is mozgatni, amíg meg nem tanulsz normálisan írni.
2013. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
54%
:D :D :D :)
2013. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
71%
Te vagy Uri Geller! :D Mondjad a kanálnak, hogy múkodj és hajolj el! :D
2013. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
80%
Hallod ezt a tehetséged nem szabad elpazarolni, ezt fejleszteni kell feltétlen! Mozgatnod kéne a betűket is a megfelelő helyre. :D
2013. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
71%
Nyugodtan próbálkoz majd" egyszer sikerülni fog én is! Tudok vágyakat mozgatni sőt most is. A puszta gondolatomal mozgatom a billentyűzettet!
2013. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
57%
Szuper képes segged van.
2013. febr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
73%
Mi a rákot írtam.. Én vágyat tárgyat helyet :-D nem azt akartam írni Áj de mindegy részeg vagyok minden ősze vissza mozog! a k?rva mindenit
2013. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!