Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem minden szellem, ami annak...

Nem minden szellem, ami annak látszik. Előfordult már veled, hogy valamitől hirtelen nagyon megijedtél, aztán kiderült, hogy teljesen ártalmatlan, egyszerű dolog?

Figyelt kérdés

Példa:anyám a fürdőszobába akasztotta fel szürke esőkabátját.Azelőtt sosem csinált ilyet, azon az akasztón csak törölköző lógott.Én sietve mentem el a nyitott fürdőszoba ajtó előtt és hirtelen úgy láttam, mintha egy szürke, csuklyás alak térdelne a fallal szemben.Jó nagyot ugrottam ijedtemben, aztán pár perc múlva leesett, hogy az csakis az esőkabát lehet..


De volt más ilyen esetem is, mikor első ránézésre valami hátborzongató jelenségnek hittem valamit.Aztán kiderült, hogy teljesen hétköznapi dolog, csak mondjuk, szokatlan helyen tűnt fel.


2012. júl. 4. 19:49
 1/3 Antimod ***** válasza:
Egyszer teljesen váratlanul kinyílt egy öreg szekrény ajtaja. Nem hittem azt, hogy szellem, csak a szemem sarkából hirtelen mozgást láttam, mikor tudtam, hogy egyedül vagyok otthon. Elég ijesztő volt, egyben hatalmas adrenalinlöket is.
2012. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, miután megnéztem A rítus c. filmet, hirtelen egy csattanást hallottam a folyosóról, és azt hittem, van ott valaki. Nagy félve mentem ki, de megkönnyebbülve láttam, hogy senki nincs ott, még csak le se esett semmi, szóval nem volt baj. De az a hang még mindig nyugtalanít. Mondjuk, elképzelhető, hogy csak a film miatt hallucináltam...
2012. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pár éve olvastam egy újságcikket, amiben egy színésznő elmesélte, hogy egy filmforgatás közben látott valamit egy sötét folyosó tükrében és azóta hisz a parajelenségekben és kerüli sötétben a tükröket.Ezután éjjel piszkosul fúrta az oldalam, mit láthatott a tükörben a nő.Lefeküdtem az ágyamba a hatalmas tükröm felé fordulva és várakozva bámultam a sötétben a tükörbe. És ekkor egyre erősödő, artikulátlan, sikítás szerű hangra lettem figyelmes.Úgy rohantam ki a szobából, mint akit se.ggbe lőttek!

Aztán kiderült, hogy csak a macskák bagzottak odakint, azt hallottam.Minden esetre többet nem bámultam én sem a tükröt sötétben...



Másik alkalommal, egy borongós napon, mikor amúgy sem voltam a legjobb idegállapotban, mentem kifele a konyhába.

Az ajtóban földbe gyökerezett a lábam, mivel azt láttam, hogy az egyik szék mozog, holott nem ül rajta senki.

El sem tudtam képzelni, mi a frász lehet...óvatosan közelítettem és már csak amikor nagyon közel hajoltam, akkor vettem észre, hogy a kis macskánk helyezkedik a széken és attól mozog.Csak a terítőtől ezt nem láthattam...


Szintén a konyhában történt.Egyedül voltam otthon, csendben ebédeltem és meghallottam, hogy a konyhaszekrényen, vagy talán benne valami csörög, susog.

Figyeltem, de semmi mozgást, semmi furcsát nem láttam.Aztán, mikor már mindenki itthon volt, akkor már bátrabb voltam és mivel mindnyájan hallottuk ,hát rászántam magam, hogy kiderítem a furcsa zaj okát.Végül is az történt, hogy a szekrény tetején egy vázában volt egy nagy szitakötő és ahogy vergődött benne, azt hallottuk.

Mondjuk, az elég rejtélyes, hogy hogyan kerülhette a vázába, de ott volt, aztán szabadon engedtem.

2012. júl. 4. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!