Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Salamon kulcsáról tudnátok...

Salamon kulcsáról tudnátok valami információt mondani?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Salamoné volt.
2013. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Démonmágia!

egyike a legsötétebb mágiáknak ettől talán még egy rosszabb van a nekromantika.(halottidéző mágia) ha nem tanulsz teológiát v vallástörténetet akkor inkább hagyjuk e témát.

Amit te kérdezel az csak egy része valaminek.

idézéshez használják, hívő és talán elengedő pecsétek vannak benne.De gondolván arra h lehet rossz kezekbe kerül kihagytak belőle pár dolgot.

Ha ebben a témában képben akarsz lenni akkor olvasnod kell nem is keveset.Sok könyv van a témában, mélyülj el benne de szerintem amit ezek a könyvek mutatni fognak el fog rémíteni.

Ez nem harmóniát hoz az életbe hanem diszharmóniát,

ált vmi megszerzésére használják, pénz, dícsőség, állás világi befolyás, meg is kapod....de a többit rád bízom h mi van utána.

2013. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az egész könyv egy oltári nagy baromság ! Itt olvastam, egy kérdést erről, ahol ez ki lett vesézve. A kérdés félig troll, de a mondanivaló igaz http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__3..
2013. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Én ezt találtam róla:


"Salamon Kis Kulcsainak keletkezési ideje ismeretlen. A legrégibb fennmaradt példánya a XVII. századból való. A mesés történet szerint Salamon király démonainak megidézéséhez ad segítséget, felsorakoztatva a 72 démont, azok mágikus pecsétjét, és magának a démonnak a megjelenését is. Salamon király amikor megöregedett a démonokat belekényszerítette egy rézhordóba, amelyet egy tó fenekére süllyesztett. Ezt a hordót megtalálták a babilóniak és azt kinyitva szabadon engedték a démonokat, akik szétszéledtek a világban. Azóta lehet őket előhívni a könyvben leírt mágikus rítusok és evokációk segítségével."

2013. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3. válaszoló!


azért nem a gyakorin kellene kutakodni.

Az amit kérdeztek elég komoly vallástörténeti és teológiai hatással bír.

komoly mű, az lehet h itt kitárgyalták, de h felfogták e mi van benne kötve hiszem.Onnan tudom h teológiát és vallástörténetet tanultam...

2013. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Zsizsik666 ***** válasza:
Annyit tudok mondani róla, hogy semmilyen természetfeletti lényt nem kényszeríthetünk kényünk-kedvünk szerint, hogy megjelenjen, démont sem. Tisztelet, mindenekelőtt. Ha nem tartod be, a te bajod...
2013. febr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Középkori zsidó mágia.


Nincs túl sok értelme.

2013. febr. 28. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Cthulhu csápjára mondom, a Mérhetetlen Vének ovjanak attól, hogy a kulcs segítségével megprobald megidezni Shub-Niggurath-ot.


ia ia Shub-Niggurath

2013. márc. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mágiával foglalkozom amugy, csak kíváncsi voltam más mit tud még róla, egyébként nincsen szándékomban ilyeneket idézgetni,csak kaptam rá jeleket az égiektől meg a kezembe is keveredett azok utána a semmiből a könyv amiben a 72 démon neve volt. ki is hajítottam még aznap amugy. nincs szükségem ilyen sötét cuccokra. egyik barátnőm adta oda amugy boltban, hogy behozták neki az utcáról mert hogy egy kuka mellett találtak több mágia könyvet a földön és behozták hátha őket érdekli és mivel ő meg tudta hogy engem érdekelnek ilyen dolgok így került hozzám. hát igen nincsenek véletlenek. bár egyébként az a véleményem hogy ezeket a lényeket inkább nem kérném fel semmire hogy segítsen. megkapom én az Istentől is.
2014. szept. 9. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!