Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ismeri valaki Morgaine boszork...

Ismeri valaki Morgaine boszorkány főpapnőt?

Figyelt kérdés

Olvastam a honlapját, és szimpatikusnak tűnik, tanfolyamai is viszonylag elérhető árúak.

De nem hallottam róla semmi véleményt eddig, valahogy túl fiatalnak látszik, hogy ilyen címet viseljen.

Volt valaki a tanfolyamán? Beválnak a jóslatai? Érdemes hozzá fordulni?

A honlapja:

[link]



#jósnő #boszorkány #Wicca #papnő #főpapnő #Lady Morgaine Mutendzsmet
2013. márc. 28. 19:00
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
24%
NEM ÉRDEMES!
2013. márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Köszi - de kifejtenéd bővebben, mi a gond vele?
2013. márc. 28. 21:57
 3/43 anonim ***** válasza:
43%
Wicca = keresztényesített boszorkányság, szerepjáték az egész vallás.
2013. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a kép alapján nem tűnik annyira fiatalnak: kb. 27 - 33. Azonban úgy gondolom, hogy nagyobb az elhivatottsága, mint a valódi tudása. Túl hosszan sorolja, hogy mikhez ért, és hogy ez a tudása mennyire magától értetődő. Én úgy vélem, hogy egy igazi wiccának nincs szüksége arra, hogy reklámozza magát és apologizáljon. Ugyanakkor szimpatikus, és ha nem is alkalmas arra, hogy tanítson, azért még nem árthat, ha megismerkedsz vele.
2013. márc. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Köszi, főleg az utolsó válasz hasznos számomra - én is hasonlóan érzem.

Egyébként nekem szimpatikus a wicca filozófia, csak Magyarországon nagyon gyerekcipőben jár, kevés ember gyakorolja komolyan.

2013. ápr. 1. 12:36
 6/43 anonim ***** válasza:
73%
Nekem viszont nem szimpatikus egyáltalán. Azért nem, mert kinn van az oldalán, hogy valami "Keresztes wicca" vagy mi a tököm irányzatot alapított. Ez azt bizonyítja, hogy ennek a szerencsétlennek halvány fogalma sincs a wiccáról. Ennek a vallásnak ugyanis semmi köze nincs a kereszténységhez, még hírből sem. Aki keveri a kettőt, az reménytelen eset.
2013. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a wiccát kevesen gyakorolják komolyan, de figyelj csak: [link]

Utolsónak amúgy igaza van, bár nekem nem tűnt fel ez az anomália, vagy minek is nevezzem?!

2013. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim válasza:

Sajnálatos, hogy olyan személyek alkotnak véleményt Morgaine főpapnőről akik nem ismerik. Igen érdemes hozzá fordulni, nekem már sokat segített.

Elárulnám, hogy a főpapnői rang nem kortól függ, hanem attól, hogy milyen spirituális fejlettségi szinttel rendelkezik az illető, milyen erők vannak benne és milyen kapcsolatban áll az Égi erőkkel.

A honlap a keresztes wiccáról, régi oldala, hamarosan elkészül a legújabb. Morgaine már jó ideje újításokat vezetett be. Amivel foglalkozik az igazi boszorkányság, sokkal több mint wicca,már nincsenek benne a kereszténység tanai. A központban nála a Nagy Istennő kultusza áll, de az ő tevékenysége rendkívül összetett. Szerepjátéknak pedig nyoma sincs.


De ha valaki olyan személy válaszát tartja értékelhetőnek, aki nyilvánosan szerencsétlen jelzővel merészel illetni valakit, akit nem ismer és fogalma sincs miről beszél valójában..hát mit mondhatnék erre.. Milyen spirituális fejlettségi szinttel rendelkezik egy ilyen ember és milyen intelligenciával, aki ismeretlenül sérteget másokat?? Úgy gondolom a kedves válaszadó jellemezte önmagát és bebizonyította, hogy nem érett spirituális tanok befogadására és elsajátítására.

2013. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
26%

Nekem ez a kis nő nem tűnik olyan nagyon nagy számnak; inkább csak - úgy tűnik - érdekelgetik őt ezek a dolgok, próbálkozgat és szeretne ezzel foglalkozni és megélni belőle.


"Elvan a gyerek, ha játszik."


"Játszani is engedd...", ha nem is "szép, komoly fiadat", de kedves, butuska leányodat. :-)

Kedvére játsszon, csak senkinek ne ártson (közben).


Már ott elbukik, hogy a kereszténységet próbálta (kezdetben) a természet-vallással ötvözni - ez már nem vall különösebb értelemre (látásra stb.).


Aki tud, az a Joy of Satan-os hölgy, viszont ő veszélyes is...

a tudás útja már csak ilyen.


Morgaine főpapnő egy "kis ártatlan baba" hozzá képest, viszont nem is igazán lehet nála semmi...

...bájos kis pofi: ennyi.

2013. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

válasz egy privát kérdésre:


„Szia! 

Ez a "Joy of Satan-os hölgy", akit írtál, konkrétan kicsoda? Tudnál egy linket adni? „


[link]


Ő komoly és elég komoly ismeretekkel rendelkezik ezekben a témákban, viszont kimondottan veszélyes is az, amit tanít (természetesen a konkurrens „elfogadott vallásos jellegű agymosások” is veszélyesek).


Egy tanács még ehhez a témához:

semmilyen entitásokkal se kössetek „szövetséget”... miért mondanátok le magatokról bárki más javára?


(a zsidók is ezen buktak el... itt konkrét formában a júdaizmusról beszélek)


Léteznek komoly ezotériák, ezek valójában tudati tartományok; olyan tudati tartományok, melyek a jelenlegi érzékelés elől lezártak... az emberen – na és a manipulátorain – múlik, hogy milyen tartományokat nyit ki.

2013. ápr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!