Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A lányomat egy cigány asszony...

A lányomat egy cigány asszony megrontotta, azóta a fiával él hogyan tunám levenni róla a rontást?

Figyelt kérdés
Szőke kék szemű a lányom ,mindig lenézte őket, undorodott tőle hogy büdösek.Egy faluban élünk és ha csak a buszon mellé álltak, hazaért és rögtön lezuhanyozott.Valami ünnepség alkalmával ez ez asszony pogácsával kínálta nem akarta elfogadni de ismeritek az ilyeneket azzal érvelt hogy lenézi stb. végül megkóstolta.Abban az időben teljesen más lett, megváltozott a jó kislányból nem is tudom hová lett.Azóta is vele él, a lányom tartja el és még ő ugrál rajta,de látom rajta hogy nem boldog csak valahogy nem tud szabadulni,mintha egy démon tartaná vissza.Eddig az esetik nem hittem ilyesmiben de bekellett látnom hogy tényleg létezik.Kérem csak komoly emberek válaszoljanak,ne csináljanak belőlle viccet.Köszönöm

2013. ápr. 7. 06:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kapjátok be!!!komolyan nem lehet veletek beszélni?Olyan bunkók vagytok csak hüjüllni tudtok
2013. ápr. 10. 00:45
 12/14 anonim válasza:

Én nem nézlek hülyének, mert igenis van átok, és léteznek démonok... Jézus azért jött 2000 éve hogy ezektől mentesen tudjunk élni. Azt írja a Biblia, hogy amikor meghalt, magára vállalta bűneinket, elvette minden betegségünket és minden átkot. Egyedül Isten tud ettől megszabadítani, semmilyen átok ellenszer nem lesz hatásos...

Viszont mindenki a saját életéért felelős, így a lányod életén is csak akkor válik majd érvénytelenné az átok, ha ő maga dönt úgy hogy Istent választja

Mit tehetsz te? Imádkozz Istenhez a lányodért, ő meg fog hallgatni és válaszolni fog

2013. ápr. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy valós eset, amit írsz.
2013. ápr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Jól tette veled a majmod,mi az hogy undorodott tőlük te kis retkes paraszt? Remélem azóta már lefialt neki vagy 3-4 purdét a zabi gyereket te ősmagyar! A cigány kolbi feljárta a lányod akibe te bele nevelted kicsényen a cigányok megvetését! Remélem az uradat is elviszi egy jó cigany asszony,és megkostolja a cigány p@nát rögtön ott is hagyna,te hideg juku pállott magyar!
2020. ápr. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!