Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Honnan tudhatnám meg a tökélet...

Honnan tudhatnám meg a tökéletes szilvás bukta receptjét?

Figyelt kérdés
Fontos lenne. A varázslatok könyve szerint a tökéletes szilvás buktára különféle varázslatokat lehet rárakni. Például rárakhatnám a gyorsaság varázslatát, így egy bizonyos ideig sokkal gyorsabb lennék mint az átlag. Szerintem más étellel is működne a dolog, de a könyv nem említi. A válaszokat előre is köszönöm!
2013. ápr. 7. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Cukor, só és minden, mi jó! De ne felejtsd ki az X-vegyszert sem!
2013. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Slender Man ismeri a tökéletes szilvásbukta receptjét. Kérdezd meg tőle!
2013. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csinálsz nekem szilvásbuktát,mert azt szeretem?

Kösziii. :D

2013. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előtte mindenképpen be kell vonzanod!
2013. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Háhá jó a kérdés és jók a válaszok :)

Az elsö az mindent visz kb 5 éve nem hallotam :)

De lehet egy szakács reptoid tudna segíteni XD

2013. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok tessék itt van: :)

[link]

2013. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 DarkLantern ***** válasza:
100%
Mindenki tudja, hogy a gyümölcs csak pálinka formában fogyasztható. Ha máshogy eszed mérgező! Nehogy buktába tedd! Kivéve ha a pálinkát zselésíted, mert akkor nem kapsz gyümölcs mérgezést. Az E.P.F (Egységes Pálinka Fogyasztók) adatai szerint évente 5,5 millió ember hal meg a gyümölcsök helytelen halmazállapotban történő fogyasztása miatt.
2013. máj. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak a szilvásbuktoidok tudják, de most nem ajánlom, hogy megkérdezd őket, mert éppen háborúban álnak a lumbulábiakkal és ilyenkor nagyon ingerlékenyek. Viszont majd ha teliholdkor, holdfogyatkozáskor a vízöntő aszcendesének trigonometriális démon-manifesztációjába kerülünk és a Vénusz a Mars okkultációjával a négyszáznégyedik házban tartózkodik akkor megjelenik neked egy kopogószellem monohidroglóbusz-transzformációban és elmondja neked
2013. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gyorsaság varázslata?

Így is már túl sokat kell megtenni egy nap, és még többet tennél meg?

Javaslatom az lenne, hogy a világra küldjél lassítót! Igen ráférne már az emberekre, hogy lassabbak, legyenek. Mert már úgy járnak, mint aki túlságosan fel van pörögve, egyszer csak elesik! Meg kellen már állni.

2013. aug. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!