Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Elemi mágiával foglalkozik-e...

Elemi mágiával foglalkozik-e valaki haladó szinten és tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Elkezdem gyakorolni a tűz, víz, föld, levegő gyakorlatait. A levegő sokkal nehezebben megy mint a többi. Szeretnék egy mestert, aki vállalná a tanításomat. Még nagyon az elején tartok, de tudom, hogy ezt kell most tanulnom. Létezik egyáltalán olyan ember, aki tanítja ezt?

2013. ápr. 10. 14:34
 1/5 anonim válasza:
Ajánlom ezt a CD-t! [link]
2013. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

és jelenleg a tudásod az mit takar??

mit tudsz csinálni ezek segítségével mert ugye mindig az a fokmérő h mennyire vagy gyakorlott az adott témában, h mennyire tudod használni.

2013. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Komplikato ***** válasza:

Nem nagyon értem konkrétan mit akarsz, mi az amit tudsz vagy tudni vélsz ... túl sok helyet nem ismerek, de a Wicca.hu oldalra jár (nevével ellentétben) mindenféle arc, ott lehet a fórumban érdeklődni, csak ugye nem olyan pörgős mint itt, lehet hetek után kapsz választ. De konkrétan az oldalra járók jó része, az oldal készítői is a Mágia akadémia tanárai vagy diákjai.

Persze jelen sorok írójának lövése sincs mennyivel tudnak többet valójában mint sok idióta "joghurt ezo" író vagy a kamus tévé jósok és hasonlóak. Én minden esetre egyszer kaptam a növénytan tanárnőtől hathatós segítséget.

2013. ápr. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves kérdezők!

Próbálom röviden: az egész egy meditációban kapott infóval kezdődött. Régóta meditálok, ki tudja honnan, időnként kapok infókat, válaszokat a belső kérdéseimre, útmutatást, feladatot, stb... Ez is egy ilyen volt, őselemekkel való munkát mutattak nekem. A gyakorlatban mostanában kezdtem el használni. Az őselemek gyógyításra is használhatók, én erre szeretném használni. Most ott tartok, hogy ha elképzelem, hogy földet sűrítek magamba és azt átküldöm valakinek, akkor az illető megnyugszik, elálmosodik,megszűnnek fájdalmak. Ha levegőt küldök, akkor az illető gondtalannak érzi magát, pánikrohamot is sikerült már így elmulasztani. Az viszont gond, ha túl sokáig gyakorlom a levegőt, akkor én magam kapok egy "röhögőgörcsöt", amivel nem tudok mit kezdeni, és a gyakorlásnak annyi. Saját magamon kipróbáltam már mindegyiket, ha pl. fáztam télen, akkor elég enyhe tüzet sűríteni magamba és felmelegszem. Ez körülöttem is érezhető. Ha nem tudok elaludni, akkor földet töltök magamba és nagyon hamar elalszom, szépen, nyugodtan. Ezeket mindig a talpamon keresztül áramoltatom ki. Nem vagyok még tudatos, tudatosságot is szeretnék tanulni. Ezért lenne érdekes tudnom, hogy valaki tanult vagy tapasztalt-e már hasonlót.

2013. ápr. 16. 14:21
 5/5 anonim ***** válasza:
érdekes amit írsz, én is sokat foglalkozok meditációval, és ennek a folyamatnak a pszichére gyakorolt hatásával, meg vizualizációval.
2013. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!