Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen oldalt ismeretek ami...

Milyen oldalt ismeretek ami varázs igékkel foglalkozik?

Figyelt kérdés
én voltam már egyen de elfelejtettem a nevét
2011. dec. 23. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A varázsigék nem működnek, csak hogy szóljak. Szavak kiabálásával nem fogsz tudni senkinek sem segíteni vagy ártani. Minden fejben dől el, a gondolatok számítanak, nem a varázsigék.
2011. dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A sötét oldalt... :) Remélem segítettem Üdvözlettel: Darth Wader
2011. dec. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Ne is foglalkozz az ilyen emberekkel:D


Inkább nézd a Hupikék Törpikéket, abba sok

varázsige van meg bájital főzés.

De előtte szerezz magadnak törpbogyót, tudom,

igen ritka, de sok sikert hozzá:)

2011. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Kedvesem, ha nem vagy varázsló, nem tudsz varázsolni/boszorkány, nem tudsz varázsolni. Ha mégis az lennél, szeretettel várlak iskolánkba. Dumbledore
2011. dec. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

jók a komik :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

egyébként nem tudom,kedves kérdező.

2011. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnos amit írtál az nem megy ám iylen könnyen h hoppá és minden ott van előtted, nagyon de nagyon sokáig tartana elmondani h miért, az egésznek az alapja annyi h először elméleti tudás kell hozzá bizonyos dolgokat meg kell ismerned elméletben majd ha ezek leülepedtek akkkor jöhet a gyakorlat.De SAJNOS ezek nem egy két napos gyorstalpalós tanfoylamon mennek mint ahol sokan hírdetik és 50 ezer ft:(

Ettől többről van szó nemhiába akik iylen dolgokat ismernek csak h tanfolyam az annyit is ér.

Én mindent magamtól tanultam senki sem mutatott meg semmit, magam próbáltam ki mindent és jöttem rá h jó v nem.

Nincs ilyen h fekete v fehér mágia.A mágia az a természet teremtő ereje, ami megvan mindenkiben, csak életre kell kelteni, nekem 10év volt mire ebből egy pici részt megértettem de ezt az emebr több életen keresztül tanulja aki most pl kapcsolatba kerül ezzel és tanulmányozza jobb esetben olyan körülmények közé születik h erre lesz leehtősége is a későbbi életében is.

Attól lesz amágiának színe h TE mire használod ezt az erőt jóra v rosszra és te alakítod, természetesen mindennek van elméleti és gyakorlati része.

Elméleti rész, yóga, meditáció, meditációs légzés, akaraterő, vizualizáció, és a hit fejlesztése sok ember ezeknél bukik el tök mindegy melyik résznél de elvérzik.Ez az alapja az egésznek.

A többi erre épül a gyakorlati rész.a mágia jó és rossz oldalának a megismerése gyakorlati rituálék tanulmányozása, azon lények tanulmányozása akik ezen erő gyakorlásához hozzásegítenek.

Mire ide eljutsz több évnek kell eltelnie, és remélem így már te is érzed h ez nem csak egy pillanatról amásikra fog menni!!

Ez igazából egy élet munkája kell h leygen életforma és gondolkodásmód ami kihat az egész létedre!!

Varázslat?????

felelőtlen dolog bárkinek iylenről ebszélni aki semmit sem ért hozzá,!!!

Ha ezen utakat amiket írtam véggijártál sztem akkor vagy igazából felkészülve arra h kapcsolatba lépj ezzel az erővel és írányítsd!!! magarul varázsolj maagadnak bármit!!!

de csak ezután!!!!

kérlek amit írtam olvasd el angyon soxor és fogadd meg nehogy bármi rossazt is tégy magadnak , ezek lépcsőfokok és végig kell járni különben nem megy !

HAZUDIK neked az aki azt mondja h menj haza ezt meg azt csináld meg és holnapra meglesz mindenned azt röhögd ki és kerüld el.

Én megmuatttam h ehhez mi vezet h elérj vmit , aki komolyan gondolja ezt ált keres egy mestert és mindezeket ő tanítja meg neki, mondanom sem kell egy élet munkája lesz benne, és remélem látod mostmár h aki ilyen tudás birtokában van nem szívesen fogja csak úgy szétdobálni mindenkinek!!

2011. dec. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

Lorem ipsum generátor itt:

[link]


Egyébként a Gumimacik, csipkerózsika és néhány elb@szott Conan a barbár képregényben is van sok varázsige. Egyébként marad a telejósda és a tanfolyam. De inkább írd meg a leckét.

2011. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A "varázsigék" nem működnek, a szava mögött ott kell lenni egy tapasztalt, gyakorlott egyénnek is.
2011. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hur093 válasza:

Én még csak két, egybefüggő varázsszót ismerek:

-Légy szíves!

2011. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Harry, te vagy az??
2011. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!