Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Discovery Channel műsorán...

A Discovery Channel műsorán lévő Dynamo-Varázslat a világ körül c. sorozatban lévő trükköknek van valóságalapja vagy csak meg van rendezve az egész?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Sokat nézem, nagyon szeretem a műsorát, egyszerűen el sem tudom képzelni mi lehet a trükkjei megoldása. Szerintem a kameratrükk, meg beépített ember verzió kizárt. A legtöbben ezzel magyarázzák, de sok olyan trükkje van, amit nem lehet így megoldni, olyan emberek előtt akiket nem lehet lefizetni.
2013. ápr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
A tag egy Reptoid.
2013. ápr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmi mágia. Szimpla bűvésztrükkök, többnyire nem is túl egyediek.

Másrészt kameratrükkökkel, csalafinta vágásokkal, és néha beépített emberekkel is dolgozik.

2013. ápr. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amiket Dynamo csinál abban semmi mágia sincs, szimpla bűvésztrükkök amiket éveken keresztül kitartóan tanult.

Van valóság alapja!

Ha netán bűvészkedni szeretnél akkor kitartónak kell lened!

2013. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az egész nincs megrendezve, jó sok "kisebb" trükköt a megfelelő kellékekkel elő lehet adni beavatott közönség nélkül is. De a látványosabb mutatványok, például az autók eltűnése, Dynamo repülése vagy léggé válása valószínűleg előre megrendezettek.
2013. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A telefon az üvegbe trükköt tudom most nincs kedvem kikerseni a linket. De leírom hogy kell pld. azt amikor a kártya pakli a kezében van és a másik kezébe repül.

Van egy "elasztikus" szál a másik kezére kötve megrántja és megy a kártya. A trükkre keressetek rá loops trükk néven van egy magyar weboldal van bemutató videó és 2900 ftért meg lehet venni 5db ilyen szálat. béke

2013. ápr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kártyás trükk tényleg így működhet. Viszont a telefonos trükkre eddig még csak hülyébbnél hülyébb elméleteket olvastam, olyat ami elfogadhatóan magyarázná nem.
2013. ápr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1-2 év és a "Telefon az üvegbe" trükk is kapható lesz a nagyközönség számára, 5 ezer körül. :)
2013. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!