Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az új otthonomban fura dolgok...

Az új otthonomban fura dolgok történnek. Mit tehetnék, hogy megszűnjenek?

Figyelt kérdés
Párommal kb. egy hónapja költöztünk össze az ő lakásába. Mióta itt lakom fura dolgok történnek. Először azt hittem, hogy képzelődöm, de aztán a párom is észre vette. Eleinte olyan érzésem volt, hogy valaki járkál a lakásban. Pár nap múlva felrobbant az égő az előszobában, majd a konyhában is. A konyhai robot elkezdett füstölni, a mosógép fura hangokat ad ki. Többször előfordult, hogy hozzá sem érek a pohárhoz, kiborul, leesnek dolgok, vagy nem találok valamit, pedig határozottan emlékszem hová tettem. Mikor egyedül vagyok itthon, gyakran érzem, mintha lenne itt valaki. A párom mikor haza jön, ingerült, nem találja a helyét, mintha menekülne itthonról, és én sem érzem jól magam a lakásban. Pár napja takarítás közben eszembe jutott olyan buta gondolat is, hogy "fuj, itt lakott az a nő".. Volt egy barátnője, aki pár éve itt lakott nála kb. 2 évig, de megcsalta a páromat, aki kihajította. Mikor megtudta a lány, hogy együtt vagyunk, zaklatott bennünket a Fb-on. Lehet, hogy elátkozott bennünket? Létezik ilyen? Mit csináljak? Segítsetek kérlek!!!!
2013. ápr. 21. 11:29
 1/8 Illusi0n ***** válasza:

Hideget érzel? Mármint nem fuvallatot az ablak felől, hanem "hideg pontokat" a lakásban?

(Jó, most tuti valaki beírja, hogy ott is kéne fűteni xD )

Annó, kb 4 éve a nagymamám lakásába költöztem albérletbe.

Ott csak nyöszörgött néha a villanykörte, meg néha pislákolt, hiába cseréltem ki, és nekem is volt ilyen érzésem, hogy valaki van ott...

Aztán egyszer találtam egy régi szekrény alján (örököltük) egy nagyon furcsa fekete-fehér családi képet (elég nagy volt, bekeretezve). Apukámat megkérdeztem, hogy tud-e róla valamit, megmutattam. Mondta, hogy igen, az még a Nagyi, velük, amikor kicsik voltak. Volt a képen egy 2 éves gyerek is. Kérdeztem, hogy az kicsoda. Kiderült, hogy a testvérük három évesen meghalt abban a lakásban.

2013. ápr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyértelműen szellem lesz! (reméljük nem rosszabb..)

egyszerű pozitív energiával kéne feltölteni a házat!

2013. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Illusi0n ***** válasza:

Jah, hozzáteszem,amilyen gyorsan tehettem, elköltöztem onnan ! :D

Most sem jobb. Mint kiderült a mostani albérletemben is meghalt két ember. Drogosok voltak (Oh, Yeah). A kutyáim szokták ugatni (főleg a szoba ajtaja felé fordulva) az egyiket. De ez a szellem legalább nem majrézik. Csak itt rekedt.

- Vagy költözzetek el

- Idézzétek meg, és kérdezzétek meg, mit akar.

- lehet, csak üzenni akar valamit

- Vagy elüldözni Titeket onnan.

Szerintem a "csajnak" és átoknak semmi köze ehhez.

Van egy házi szellemetek :D És mivel itt rekedt, de nincs fizikai síkja, így kommunikál. Van kutyátok?

A kutyák általában érzékelik a jelenségeket. Érzékenyek erre.

2013. ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy szellem (esetleg démon) van az egész mögött.

Démon esetén:

1. Az ablakokat,küszöböket,lépcsőket szórjátok fel "szentelt sóval" vagy "szentelt vízzel"!

2. Hívjatok egy papot, hogy áldja meg a házat!


Szellem esetén:

1. Idézetek meg, kérdeztek meg ,hogy mit is akar tőletek.

2. Hívjatok egy médiumot.

2013. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

"Eleinte olyan érzésem volt, hogy valaki járkál a lakásban."


A szeretője.


"Pár nap múlva felrobbant az égő az előszobában, majd a konyhában is. A konyhai robot elkezdett füstölni, a mosógép fura hangokat ad ki."


Nincs rendes földelés. Elég veszélyes.


"Többször előfordult, hogy hozzá sem érek a pohárhoz, kiborul, leesnek dolgok, vagy nem találok valamit, pedig határozottan emlékszem hová tettem."


Rossz memória, továbbá sinek mellett laktok.


"Mikor egyedül vagyok itthon, gyakran érzem, mintha lenne itt valaki."


A szeretője.


"A párom mikor haza jön, ingerült, nem találja a helyét, mintha menekülne itthonról, és én sem érzem jól magam a lakásban."


A szeretője szólt neki, hogy unja már a szekrényekben bujkálást.


"Pár napja takarítás közben eszembe jutott olyan buta gondolat is, hogy "fuj, itt lakott az a nő".. Volt egy barátnője, aki pár éve itt lakott nála kb. 2 évig, de megcsalta a páromat, aki kihajította. Mikor megtudta a lány, hogy együtt vagyunk, zaklatott bennünket a Fb-on"


Még most is ott van.

2013. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Médium... hogy még pár csaló le is húzza őket, hogyne...
2013. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak megbízható médiumok is.

A csalókat ki lehet szűrni!

2013. ápr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem álljatok neki közösen kitakarítani a lakást. Nem csak fizikai szinten, de nem árt az se, mert egyfajta rítus. Nagytakarítás, lomtalanítás, hogy minden oda nem illő energiát kidobjátok fizikailag is.


Aztán hangok, zene, ami a Tiétek, közös. Jó hangosan. Szélcsengők, más csengők, taps(: minden sarokban 3 at vagy hetet, vagy ami számotokra fontos szám tapsoljatok, és nyilatkoztassátok ki hogy most már Ti laktok ott, Tiétek a lakás, senki másé, és mindenki más takarodjon!)


És el is mondtam a legfontosabbat szerintem :)

Mondjátok meg a lakásnak hogy a tiétek, kizárólagosan. És mondjátok ki jó hangosan hogy mindenki más takarodjon kifelé! Most!


Én szoktam egy fél hagymát is tenni szobánként egy darabig, az is tisztít ( fizikai szinten is purgálja a bacikat).


Aztán adjatok hálát annak akit felsőbbrendű erőként tiszteltek (remélem van ilyen), és örüljetek!


Végül pedig töltsétek fel a lakást magatokkal, toljatok belé energiát, gondoskodjatok róla, köszöntsétek minden nap. Terjesszétek ki rá az akaratotokat, és zárjátok ki aki ami nem kell.


Én is laktam már több albérletben, és én is éreztem már hasonlókat, de miután ezeket végigcsináltam elkotródtak a dolgok ;)


Ezenkívül találjatok ki saját rítusokat is nyugodtan, a lényeg a tisztítás és a kizárás.

Sok sikert :)

2013. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!