Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lépett már valaki kapcsolatba...

Lépett már valaki kapcsolatba bizonyos entitásokkal meditatív állapotban, vagy más módszer alkalmazása során?

Figyelt kérdés
Konkrétan várok olyan egyéneket, akik már igen, és jó volna ha elmondanák hogyan történt, történhet ilyen.
2013. ápr. 27. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja csak nem tudhatod hogy a saját elméddel beszélgetsz vagy valóban van valaki a vonalban :DDD
2013. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"saját elméddel beszélgetsz"


Ajánlanám mindenki figyelmébe, hogy elemezze az alábbi mondatot. Az itt oly sokszor csak "szkeptikusnak" hívott egyéneknek ajánlom első sorban, mekkora igazság lakozik eme mondatban, még sem fogja érteni egyik sem :DD

2013. ápr. 28. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én lépptem kapcsolatba, 2 gram fü után.
2013. ápr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Haver ha a fű-vel ilyen dolgokat tapasztalsz, azért nem a fű a felelős... Mármint, hétköznapi emberek nem nem hallucicáznak fűtöl, ugyanis nem lehet tőle. :D
2013. ápr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem lehet, hogy volt már ilyen élményem (pl. teljesen éberen).


Ilyen tapasztalatokra szert tehet az ember, de tudnia kell kezelnie ezeket.

2013. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én rendszeresen meditálok kb 2 éve. Néha elég komoly mélységeket feszegetek:-) egy alkalomra emlékszem hogy határozottan kapcsolatba kerültem a felettes énemmel, az igazi, színtiszta önvalómmal. Ahogy meditatív állapotban voltam megérintett. De nem a fizikai testem, hanem ahogy meditáltam belül. Nagyon érdekes, csodálatos érzés volt.. egy életre szóló élmény volt. Ennyire intenzív élményem nem volt azóta.
2013. ápr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!