Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ki mit gondol arról, hogy a...

Ki mit gondol arról, hogy a tudatunk által szinte mindent elő tudunk idézni az életünkben?

Figyelt kérdés

Valójában mi magunk alakítjuk életünket, és ilyen hogy sors meg előre elrendelés nincs is!

Mindenki a saját életének a kovácsa, a gondolatai által, amit a tudata termel ki.ezáltal lehet valaki sikeres vagy szerencsétlen is, attól függően , hogy az életről és magáról mit gondol.



2013. máj. 6. 16:19
1 2
 1/17 piriiiiii ***** válasza:
75%

Szerintem önmagában a gondolkodás, a gondolatsorozat nem elég. Gondolkodsz, felépíted a gondolataidat, oké, de aztán cselekedni is merni kell.

Van sorsunk, amit mi irányítunk.

2013. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

van sorsunk amit mi iránytunk....ez inkább életút, amit végigjár az ember az élete során, és utólag vissza tud rá emlékezni

de a sors az lenne, ha meglenne írva h te ekkor meg ekkor ezt kapod az élettől, vagy ilyen meg olyan szerencse vagy szerencsétlenség fog érni

sztem ez nem létezik

2013. máj. 6. 16:42
 3/17 A kérdező kommentje:

piriiiiiii

az lemaradt h igen, a cselekedet is kell, h megvalósítsd a gondolatokat, de a lehetőségeket a gondolatokkal teremted meg magadnak, akár a jót akár a rosszat is

2013. máj. 6. 16:44
 4/17 anonim ***** válasza:
Az ötlet szót keresed. Próbáld ki vele a mondataidat, és látni fogod, hogy a jó szót használva nyilvánvaló az igaz voltuk.
2013. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 JohniDaren ***** válasza:
24%
Azt, hogy ébredj fel! Ez a valóság. Attól, hogy gondolok valamire, az még nem fog megtörténni.
2013. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
ez a vonzás törvénye,amire gondolsz azt bevonzod az életedbe,lehetőségeket teremthetsz de ezeket észre kell venni és ki kell használni
2013. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

Nekem az az elképzelésem, hogy vannak dolgok, amiket meg kell élnünk az életünkben. Mert pl. előző életünkből hozzuk (karma, stb...) Szóval van, amit nem kerülhetsz ki, mert mondjuk azért születtél, hogy megéld, megtanuld..


Elgondolkoztatott amit írtál: "...lehet valaki sikeres vagy szerencsétlen is, attól függően , hogy az életről és magáról mit gondol."


Ugyanis kérdés, hogy melyik ember a sikeresebb? Az utcaseprő, mert olyan hozzáállással éli a mindennapjait, hogy hasznos a munkát végez, boldog, hogy utána tisztaság van, egész nap ragyogó napsütésben lehet, hallgatja a madarak csicsergését, segíthet az anyukának a lépcsőnél a babkocsival, stb...

Vagy az a vállalkozó, aki napi 20 órát dolgozik, mindene megvan, amiről más csak álmodhat, ámde én mégsem boldog, csak a külvilág hiszi annak, mert nincs 5 perce, hogy meghallgassa a gyermeke mondókáját, nincs egy nyugodt éjszakája, mert álmában is számol, dolgozik, a másnapját tervezi, nem hallja, mit mondd a felesége, mert épp máson jár az agya...


Azt hiszem nem a körülményeink mutatják meg, hogy sikeresek vagyunk-e az életben, hanem a hozzáállásunk. Sokáig én is elhittem a vonzás törvényében írtakat, hogy ha elhiszed, akkor majd ott lesz... Egy frászt lesz ott, ellenben sokkal boldogabbnak érzem magam azáltal, hogy mindenben a jót keresem. És valóban sikeresnek érzem magam annak ellenére, hogy ezt pl. az anyagiak terén (egyelőre) nem tudom felmutatni.


Abban egyébként hiszek, hogy apróbb dolgokat befolyásolhatunk a tudatunkkal. Sikeresen alkalmazom is a mindennapjaimban. Csak a többéves kitartó próbálkozásaim ellenére sem javultak az életkörülményeim olyan mértékben, amennyire szerettem volna. Ám, ami késik, nem múlik :)

2013. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Előbb áld ki a tudatosság minden próbáját sajátítsd ki a fajtáit és akkor állj neki teremteni / bevonzani dolgokat.
2013. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én sem hiszek abban, hogy az életben bármi is előre el lenne rendelve, de az, hogy az ember eléri-e az álmait, az az akaraterején és a kitartásán múlik, nem azon, hogy mennyit gondol rá!
2013. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy a kérdező leírta és már kantumfizikusok is bebizonyítoták ! Eszt csekkoljátok öcsém http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__3..
2013. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!