Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Te is érzed, hogy az emberiség...

Te is érzed, hogy az emberiség oly magaslatokba ért ahonnan már nem lehet fizikai síkon tovább fejlődni! Csak felemelkedés által?

Figyelt kérdés

Tkp mindenki ezt mondja, az ismerőseim, barátaim, családtagok & egyre jobban érzem már én is.


Az emberek nagyon fejletté váltak. Olyan elektronikai eszközöket tudunk magas szinten használni pl számítógép, Iphone, plazma Tv stb. amikhez az öregek még csak nem is konyítanak. A mai társadalom sokkalta fejlettebb a hajdaniaknál. Ez tudományos & spirituális szinten is igaz. Már mindent ismerünk az egész világegyetem keletkezését, az anyag & energia titkait. Már Én sem tudok újat olvasni tudományokból és a spiritualitás is az emberi fizikai teljesítőképességet súrólja. Már azt érzem magam is, hogy nem vagyunk képesek kihívásokat találni ebben a fizikai manifesztációban. Kényszerűség ez a felemelkedés. Te is így látod ?


Úgy értem, hogy törvényszerű felemelkednünk egy magasabb létezési síkba, ahola tudatunk elszakad ettől a fizikai testtől, mert itt már nincsen többé dolgunk. Te hogyan vélekedsz ?


2012. dec. 18. 14:50
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
80%
Veronika neked vannak barátaid?
2012. dec. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
62%

Hát.. Nem teljesen értem, miről beszélsz.. Szerintem inkább VISSZAfejlődtünk, de nagyon durván..


Spirituálisan? 100 emberből talán ha 2 spirituális lényt találsz, de lehet, inkább csak 1-et..


Ha te mégis másképp gondolod, gyere, építs egy piramist vagy egy zikkuratot a város szélére :) Esküszöm, meghálálom :)

2012. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 schocko ***** válasza:
Nem tudom fognak-e erre ugrani, mert valahogy nehéz elképzelni azt a magasabb létezési síkot és még összemossák majd a nullsíkkal, de majd rálesek...
2012. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
72%
#2, 14:59 folyt. megnézem majd ezt a "fejlettséget", amikor valami naptevékenység leamortizálja majd a teljes elektromos hálózatot :D
2012. dec. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
64%

Azért kíváncsi vagyok, hogy téged megvernek-e a suliban, amiért ilyen hülye vagy.


Amúgy kitalálhattál volna jobb nevet is...

2012. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
92%

Használni lehet tudjuk ezeket, de érteni nem, hogy működik. Szerintem csak jobban le vagyunk butulva. Ha neked elromlanak az elektronikai eszközeid viszed szervizbe, fingod sincs mi hogyan működik benne...Igen egy bizonyos réteg van, az emberiség felső százaléka, akik viszik előre, de még messze nem tudunk mindent.

Nem tudsz semmi újat?? mert mit is tudsz igazán?? ezt a sok szemetet, amivel elárasztanak...ez mind mind csak elmélet...

Új szemléletmód kellene...

2012. dec. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
55%

Szia Coffos!


Á, aki így gondolja, az sajnos annyira buta, hogy még azzal sincs tisztában, hogy mennyi minden nem tud.


Persze tisztában vagyok vele, hogy te sem gondolod komolyan ;)

2012. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
75%

Azért, mert te nem vagy képes újat tanulni, magasak neked a természettudományok, attól szerencsére nem kell mindenkinek "felemelkedni" .

Az okosak majd fejlesztenek, kutatnak, újat teremtenek. A többiek meg foglalkozzanak azzal, amihez értenek.

2012. dec. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
77%
Ezt ne olvastam volna... az emberi felfogás eképp való megnyilvánulása halálos. Aki így gondolkodik, buta, mint a tök.
2012. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek az előttem szólókkal. Nem kell nagy tehetség hozzá hogy nyomkodjuk a táblagépen az ikonokat, ellenben megnézném hogy hogyan boldogulsz például egy commodore64-el, ami csak néhány évtizedes számítógép, viszont ha húszonöt évvel ezelőtt adtál volna valakinek egy iphone-t a kezébe megközelítőleg 4 perc alatt tökéletesen tudta volna kezelni. Akkor melyik generáció is a nagyobb penge? Egyénekre lebontva a mai társadalom életképtelenebb és ellustultabb mint anno. A mai a készülékeket és az elkészítésükhöz szükséges berendezéseket emberek milliói fejlesztik, minden emberre általában egy-egy apró része jut, például egy processzor adott részének programozása egy adott feladatrészre, a hozzávaló nyersanyagot meg embertelen körülmények között bányásztatják rabszolgákkal néhány marék rizsért, és az összeszerelőiknek sincs jobb sorsa általában. Nem úgy találják ám fel ezeket mint régen a kereket, ez azért lényegesen komplexebb és egymásra épülő folyamat, akárcsak az elkészítés. Ami pedig a materiális tudományokat, fizikát, kvantumfizikát, stb illeti körülbelül ott tartunk hogy a semminél épp egy hajszállal nagyobb a tudásunk. A spirituális szinten még rosszabb a helyzet, mivel néhány száz, illetve inkább néhány ezer évvel ezelőtt az embereknek volt ebbe vetett hite és ideje foglalkozni vele akkor még esetleg lett volna valami létjogosultsága, de ma? Nem is értem mire gondoltál ezzel, a tvben látott sámánokra, tisztánlátókra, távollátókra, messzelátókra vagy éppen táltosokra gondoltál akiken előbb röhög az ember, majd pillanatok múlva szánalmat érez hogy vannak még olyanok akik hívják őket emeltdíjas számon? Tényleg komolyan gondolod ezt a kérdést és ezt az álláspontot?
2012. dec. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!