Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Wictor Charon konyvei lenyugoz...

Wictor Charon konyvei lenyugozoen hatnak rad is?

Figyelt kérdés

Elkepeszto mekkora ismeretanyaggal rendelkezik W.Ch. Kepsegtelenul valodi beavatott.

Az Atlantiszi Magia konyve peldaul rendkivul inspiralo, evek ota ujraolvasom, telefirkaltam jegyzetekkel, sokat lehet belole tanulni.



2013. máj. 7. 01:44
 1/6 anonim ***** válasza:
én is beleolvasgattam, de nekem csak továbblépésre volt jó, és az érdeklődési köröm kiszélesítésére.
2013. máj. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jézus :) ***** válasza:

Hm ,én nem ismerem. Lehúzom az ajánlott könyvet, hogy elolvashassam, és később hozzá tudjak szólni.

Köszi.

2013. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha szabad kerdeznem, milyen iranyban leptel tovabb - eredkelne a magasabb lepcsofok.

Egyebkent W.Charon Szepes Maria testverbatyja volt; konyveik stilusa, tartalma hasonlo.

2013. máj. 7. 16:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Wictor Charon könyvei nagyon jók :) Nekem az Atlantiszi Mágia c. könyvének az Akaratmágia fejezete fogott meg nagyon és hatott rám rendesen.De ami még jobb könyvnek bizonyult számomra az Franz Bardon - Az igazi beavatás útja c. könyv.Bár nem teljesen értek egyet vele, mert a mágia ott kezdődik, ahol a determináció véget ér, de ettől még nagyon jó könyv.
2013. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

utolsó

mit tanít neked?

2013. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, Franz Bardont szinten a nagy tanitoMesterek egyike.


Charon az analogikus gondolkodasra tanit, meg arra hogyan ertelmezzunk minden dolgot, jelenseget harom sikon (fizikai, asztral, mental).


Most az Uj Aeon Tudomanyat olvasom online. Kb.60-70 evvel ezelott irta ezt a konyvet. Ebben tobbek kozott azokrol a jelensegekrol is ir, amelyeket most tapasztalunk (idofolgyorsulas, felemelkedes, letszintek atfedese, vibracios szintek erzekelese).


Ketsegtelenul latnok/vizionarus volt, mai szoval 'psychonautanak' neveznek. Olvasott az Akasha kronikaban, a sajat es kollektiv tudatalattiban. Mostansag a Ayahuasca/DMT kutatoi beszelnek ugyanarrol es foglalkoznak e temaval.

2013. máj. 8. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!