Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miert olyan sikeresek Paulo...

Miert olyan sikeresek Paulo Coelho konyvei?

Figyelt kérdés

Elolvastam kettot, de azert nem olyan huu de nagy szamok...

Nem mondom, h rossz, de azert...

Plusz valaki leirna, h kell kiejteni a nevet?


2011. okt. 26. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Pauló Koelhónak kell ejteni.

Én is elolvastam kettőt, de a kérdésedre nem tudok válaszolni. Nem olyan jók sztem sem, de hátha jön egy okos is:D

2011. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyban függ attól, hogy milyen életszakaszban vagy. Én amikor először elkezdtem olvasni Az alkimistát, hát 30 oldal után abbahagytam. Aztán egyszer kicsit magam alatt voltam, és kínomban (nem volt más itthon, amit olvashattam volna :D :D) elővettem, és végigolvastam. És tetszett. Meg szerintem egy kicsit idősebb korosztálynak is való, de ezért tuti le leszek hurrogva. Anyukám pl rajong érte. Én azért annyira nem. Bár a Veronika meg akar halni, sztem is szenzációs.
2011. okt. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Azert nepszeru mert ezoterikus temakkal foglalkozik vilagias csomagolasban, fellangyitja, megspekeli szexel, izgalommal. Manapsag 'mainstream' lett az ezoterika.


Az Alkimista ugyan tetszett, ez volt az elso konyv amit tole olvastam, nagyon regen de a tobbit unalmasnak, szinvonalon alulinak talaltam.


Richard Bach , Elizabeth Haich, Lombsang Rampa konyveit tartom szinvonalasnak, komolynak P. Coelhoval szemben.

2013. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!