Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek lehet bajom egy...

Szerintetek lehet bajom egy ilyen szertartás után?

Figyelt kérdés
A hétvége folyamán részt vettem egy szertartáson a városunkhoz közeli erdőben, egy Elpoep Gninnoc Siohw nevű sámán rendezésében került rá sor. Este 11 órakor történt meg a szertartás egy tisztáson, a sámán faágakból készült bábukat aggatott a közeli fákra, a tisztás közepén pedig egy kecskekoponyát helyezett el, köré pentagramma alakban rizsszemeket szórt el. Én és a többi résztvevő lehajtott fejjel és az arcunk előtt keresztbe helyezett kézzel körbeálltuk a sámánt, aki a szájában valami növényt rágva és sámánéneket mormolva négykézláb ugrált egy darabig, majd mindenkihez odaugrott, és fura kézmozdulatokat tett felénk, közben rázkódott egy zsinórral a fején, amire vaddisznó agyarak voltak felfűzve, és aztán felakadt a szeme, és vergődött a földön, kérve az istenek segítségét. Először a Termékenység Istenét kérte, majd az Erdő Istenét, azután a Hadak Útjának Istenét. Amíg a sámán ezeket csinálta, addig a segédje félmeztelenül, símaszkkal a fején, fekete, oldalt két fehér csíkkal díszített melegítőben Bruce Lee-ra és egyéb kung-fu harcművészekre emlékeztető mozdulatokat tett, majd utána ezt egy kis baltával is megismételte. Valami kung-fu mester lehetett, mert a mozgása nagyon is arra utalt. A szertartás végén a segéd és a sámán egy hosszú bottal egymásnak estek, de a segéd legyőzte a sámánt, aki ezután hirtelen levetette magáról a nadrágját, majd őrjöngve, kikelve magából, igéket ordítva transzos, önkívületi állapotban futni kezdett a patak felé, amiben megmártózott, és visszarohant a városba, a segéd pedig máglyán elégette a nadrágot, majd ránk üvöltött, és a sámán után rohant. Nagyon fura szertartás volt, de kicsit félek, nem lesz bajom ezután?

2013. máj. 7. 22:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%

Nem lehet bajod.

Egy látványos színházi előadásban volt részed.

2013. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
39%

Honnan tudod hogy az erdő Istenéhez imádkozott ? Lehet hogy a sátánt kérte, hogy te benned materialzálódjon és írtsa ki a világot.


Nagyon könnyelműen vettél részt a szertartáson. Nem gondolod ?

2013. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 DarkLantern ***** válasza:
81%

Aligha, a kung-fus dolog miatt ziher hogy kamu. A kecske és a pentagram Sátán szimbólumai, de inkább mondom azt hogy ez csak egy önjelölt tudatlan idióta volt. Ha igazi sámán lett volna akkor mezei civileknek nem tart előadást.

Nem lesz semmi bajod :)

2013. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
40%

Sámánok nincsenek, már az indiánok között sem.

Aki ezt állítja magáról, mind csaló. Amit csinált, az egy hiszékenyek számára koreografált előadás.

Bajod nem lesz belőle.

2013. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 poiu ***** válasza:
Ha szedsz tablettát, nem eshettél teherbe a Term Ist-től. Szerintem a középső nevét rosszul írtad le, mert a többinek van értelme - visszafelé :-)
2013. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%
A sámánok nem csinálnak ilyeneket. De tényleg is, hol éltek ti, hogy ennyire nem érzitek Istent? Megkajáltok mindent, ami csak picit is hasonlít egy hollywoodi filmre...
2013. máj. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
56%
Lehet. Halálos következmény. Néhány év mulva. Ha eszedbe jut, hogy milyen hülye voltál, halálra röhögöd magad.
2013. máj. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

ez nem kamu, tényleg megtörtént, Miskolcon. annak örülök, hogy nem lesz semmi bajom, viszont az kicsit megrémített, amikor azt olvastam itt az egyik válaszban, hogy a sámán nevének van értelme visszafelé :O ugyan nem vagyok nagy angolos, németet tanultam, de az első neve az angol "people" szónak látszik, ami tudtommal embert jelent. ez a szertartás egyébként fizetős volt, a sámán és a segédje pedig német származásúak voltak, de magyarul és latinul beszéltek. a 2. válaszolónak:

lehetséges, hogy a Sátánhoz beszélt, és tőlem akart vele valamit, mert emlékszem, egyszer a feje mellé tette két ujját mintha bikaszarv lenne, lehajolt, és úgy csinált, mintha nekem akarna rohanni. szerintetek volt értelme elmenni, vagy csak pénzkidobás volt?

2013. máj. 8. 15:24
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Még fizetős is volt!

Ők akkor megélhetési sámánok. Egyszerűen abból élnek, hogy ilyen előadásokat tartanak a közönségnek.

2013. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 poiu ***** válasza:
53%

Who is xxxx people. Biztos, hogy jól írtad le a nevét?

Mit kezdesz a német nyelvtudásoddal? Elmész kőművesnek Hamburgba? Tanulj angolul.

2013. máj. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!