Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha a 8 legerősebb magyar...

Ha a 8 legerősebb magyar Spirituális Sátánista halálos átokkal támad meg, biztos hogy meghalok?

Figyelt kérdés
Sajnos hibát követtem el, és ezért meg akarnak átkokkal ölni, mindegyik résztvevő nagyon erős, szerintem biztosan meghalok, pedig nem érdemeltem ezt...

2013. máj. 8. 15:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
83%
Aha, meghalsz. Azért örülök, hogy beszéltünk.
2013. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces ! :) Komoly kérdésnek szántam
2013. máj. 8. 15:27
 3/102 anonim válasza:
68%
...ez milyen valláshoz tartozik? nemtudok ehhez hozzászólni amúgy,csak nézek itt meredt szemmel,de erre tényleg kíváncsi vagyok...egyébként elmondanám neked,hogy meghalni akkor fogsz,ha biológiai változás történik a szervezetedben(autó elcsap,kilapulsz,infarktust kapsz,stb.) de akárki akármilyen erővel gondol akármire,meg sem fogod érezni. na mindegy,biztosan én vagyok túl szkeptikus,azért a kérdésemre várom a választ,köszi :)
2013. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 anonim ***** válasza:
98%
Nincs semmi baj, a 80-as szintű Paladinom rak rád heal varázslatot és megmenekülsz :DDD
2013. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 anonim ***** válasza:
100%

Azt honnan lehet tudni, hogy "8 legerősebb...akármi"?

Ők állítják magukról, vagy te képzeled róluk?


Vannak ilyen "Ki a nagyobb sátánista?" versenyek, és ott dől el? Vagy szkanderban?


Amúgy halálos átkoktól függetlenül, szinte biztosra veheted, hogy meghalsz. Úgyhogy tényleg igaz a félelmed.

Ha ráparázol ilyen hülyeségekre akkor a stressz miatt valamivel előbb.

2013. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 A kérdező kommentje:

Én is nagyon szkeptikus voltam régen, és ateista stb, de megváltoztam...

ha bővebben érdekel: [link]

2013. máj. 8. 16:08
 7/102 A kérdező kommentje:
Én tartom őket a 8 legerősebbnek.. van egy külön csoport, ahol csak a magas szinten állók "vannak bent" és az a szűk csoport akar msot engem megölni.. tehát nem a kezdők átkoznak, hanem akik a csoportban a legerősebbek...
2013. máj. 8. 16:09
 8/102 anonim ***** válasza:
20%
Csak valami középsulis divatbanda lehet.. Nem?
2013. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 A kérdező kommentje:
Nem... Én sem vagyok már gyerek.
2013. máj. 8. 16:46
 10/102 brigivagyok válasza:
91%

és hogy kerültél te ezekhez?:O

Jézusom.

komolyan annyira hülye voltál, hogy csatlakoztál egy ilyen sátánista sz/rsághoz?

o.O furcsa vagy.

vagy csak kapcsolatban állsz velük vagy mi?

mesélj légszi!!

2013. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!