Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mivel lehet kiérdemelni, hogy...

Mivel lehet kiérdemelni, hogy a top gonosz sátánisták egymás erejét megnyóccorozzva elátkozzanak valakit?

Figyelt kérdés

Volt egy eset, amit érdeklődve olvastam. 8 legspirituálisabb sátánista az országba elátkozott egy embert. http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__4..


Én nem vagyok sátánista ezért kérdezem :


-Honnan tudja az illető, hogy elátkozták a leghalálosabb átokkal ? Küldtek neki levelet postán melyben megírták ?


-Honnan tudni, ki ismeri el, hogy a 8 legkeményebb sátánistáról van szó?


-Miért vegyülnek a sátánisták egymással, amikor a boszorkányszövetség sajtóközleménye szerint belharc folyik a boszorkányszövetség névért és sok csoport verseng érte.


-Mit tett az illető akit elátkoztak ?


-Mit érez az illető kezdetben, ami miatt segítséget kér ? Üszködödik egy testrésze pl ?


2013. máj. 8. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a kérdezőtől privátba, nekem elárulta.
2013. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem árthatnak, én már 80-as szintű Paladin vagyok! :D
2013. máj. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A 80-as szintű Paladinnal rendelkező kommentelő, az már vagy 5× elsütötted ezt a poént.

Te meg kérdező már egyszer leírtad ide a kérdésed, de nem fog senki se megátkozni, max én ha még sokáig folytatod.

Leátkozom rólad a füled! X)

2013. máj. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez a biboldó átok.
2013. máj. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A nyóccorozott átok tényleg haláli, most is fetrengek a röhögéstől! X)
2013. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: te komolyan veszed ezt a maszlagot? A "sátánisták" kivétel nélkül elhanyagolt tinik, akik pár éven belül már szégyenkezve fognak visszaemlékezni a "sötét korszakukra".
2013. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is Egyiptomi Holdjáró és Tejút Harcos vagyok.
2013. máj. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, 3 éve engem is érdekeltek ezek a dolgok, aztán rájöttem, h a hívőembert nem tudja megátkozni a gonosz, mert Isten mindenkinek segít aki kiérdemli.
2013. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Közben figyelitek, hogy mi megy az eredeti kérdésnél? Olvassátok el, én besza­rtam :D
2013. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Úgy érdemled ki ha reptilián vagy azok a sátánisták főellenségei ezt nem viccből mondom
2013. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!