Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szkeptikusok ehhez mit szóltok...

Szkeptikusok ehhez mit szóltok : Pötyi Jósnő sikeresen elátkozta Vágót és a szkeptikusokat! Mégiscsak hat az átok?

Figyelt kérdés

Gyakran hallom szkeptikusoktól, miszerint az is bizonyítja azt hogy nincsen átok, hogy a szkeptikusokat, akik nem hisznek benne nem éri el. Hát ez most bekövetkezett !


Tőrtént az, hogy az ATV-n indított felvilágosító szkeptikus műsort Vágó István és Hraskó Gábor biológus, melyben kivesézték volna a jósokat és más áltudományos elméleteket, de a dolog rosszúl sült el, ugyanis erre fel az EZO TV egyik jósa Pötyi elátkozta Vágóékat [link] Később az X-Aknák szkeptikus ATV stábja elismerte, hogy óriási hatással volt az átok, mert a kézhezvételtől számítva szignifikánsan tragikus lett a hetük ! [link] "Nem vagyok profi, csak úgy sikerült, hogy ettől nekem lett egy borzalmas hetem; minden összejött..."


Anno láttam a műsort, melyben elmondta Gábor, hogy lerobbant a kocsija. Hasmenése lett a forgatáson és étteremben rossz ételt adtak neki. Tönkrement a felesége autója amikor neki lerobbant az övé. Belázasodott. Lemerült váratlanul a mobilja. Nem találták az autómentők, ezért fél napig rostokolnia kellett így elkésett a munkából. Erre emlékszem.


Akkor eszerint igaz az átok ? Hiszen egy szekptikust is elért? Mostmár hisztek benne ? [link] Pötyi jósnő Báthory Erzsébet reinkarnációjának tekinti magát és nem érdemes vele újjat húzni meg az EZO TVvel sem :/


2013. máj. 31. 17:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Vágót annyira elátkozták, hogy a végén belépett Gyurcsány pártjába. Szóval nagyon durva átok lehetett az fix.
2013. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%

Nem, továbbra sem hiszek benne. Ahhoz, hogy higgyek, valaminek megismételhetőnek kell lennie. Szóval ha megint megátkozza őket és ugyanilyen hatást ér el, akkor már beszélhetünk arról, hogy talán van benne valami.

Ez eddig semmit nem jelent, csak hogy volt egy rossz hetük, és talán teljesen véletlenül épp akkor akarta elátkozni őket valaki. De az embereknek akkor is szokott rossz hetük (napjuk, hónapjuk) lenni, amikor semmiféle ezoteristával nem kerülnek kapcsolatba, szóval ez még semmit nem igazol.

Ahogy mondtam, megismételhető kísérlet, csak ez, ami bizonyít bármit is!

2013. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Aha, és hány ebert is átkoztak meg akinek semmi baja nem lett? Te itt példálózól 10000ből 1el, mifelénk ez hívják véletlennek.
2013. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Húha, a kutya meg a mája!! Ez hihetetlen! :O


Pötyi jósnóvel vigyázzatok, ő a krixkraxi birodalom titkos ügynöke a Földön!

2013. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Gaebrol ezt kideríthetjük ! Menj el Pötyihez és ints be neki. Nem kell fizetni semmiért csak leb*szod őt. aztán magadon analizálhatod a hatásokat. :-D


Na, erre mit lépsz?

2013. máj. 31. 17:44
 6/31 anonim ***** válasza:
92%

Jobb dolgom is van, mint kamujósok után szaladgálni, de ha úgy gondolja, átkozzon meg nyugodtan, állok elébe! Kell hozzá valami különös ismertetőjel vagy adat rólam? Vagy távolságiban nem működik?

Ja, és szólj neki, hogy úgy átkozzon, hogy megismételhető legyen a dolog, mert ugye csak így lesz hihető! :)

2013. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
Gaebrol semmi baj én 80-as szintű Paladin vagyok és egy heal varázslattal feloldom az átkot :D zssssssssssssss
2013. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Na, erre mit lépsz?


gyalog F6.

2013. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Én vagyok Pötyi jósnő. Elég ha elmész hozzá vagy megkéred telefonban hogy átkozzon meg, de sztem elmész hozzá és elmondod hogy szeptikus vagy mint vágó ő se tett semmit csak szkeptikus volt. és itt leellenőrizzük hogy élsz-e még. ez igy fair.


Erre varják gombot.

2013. máj. 31. 18:04
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
Na várj csak. Először azt írod, hogy te vagy Pötyi. Aztán meg E/3-ban beszélsz róla. Most akkor mi van?
2013. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!