Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van valaki aki ért a magas...

Exorcizamus kérdése:

Van valaki aki ért a magas szintű vizualizációhoz? Ha van irjon. Aki tanulni szeretne az is irjon. Aki kellemetlenkedni akar az lehetőleg ne irjon ha lehet

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
ha lesz olyan ember aki tudja is használni, akkor miért írjon?
2013. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert kiszeretném egésziteni a hiányos ismereteimet. meg több ember jobban halad mintha egyedül végezném a kutatásaimat.
2013. jún. 9. 10:42
 3/8 anonim ***** válasza:
egész pontosan mit értesz a vizualizáció alatt?
2013. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a vizualizáció az amikor részletesebben elképzelsz valamit és közben öszpontosítaszz valamire. ez igencsak le tudja fárasztani az ember agyát kezdetben azután ezt lehet fejleszteni több tárgy részletes eképzelésével végül akár egész szobákat és utcákat is lehet vizualizálni. persze ezt csak évek alatt lehet kifejleszteni.
2013. jún. 10. 08:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Valamit vizionálni, elképzelni lehetséges ehhez nem kell más mint megtanulni erősen egy valakire koncentráltan gondolni. DE CSAK GONDOLNI, AGYI KÉPEKBEN!


azt kivetíteni a valóság terébe, vagy a lecsukott szemhéjadra, az viszont nagyon veszélyes!! mert elmebetegséget vált ki !! egy idő után még pedig, skizofréniát,!!! ami hallucinációt is jelent.!!!


Hagyd abba ezt a buta gyakorlatot ez afféle vallási marhaság- főleg a hindu eszement guruk terjesztették a világban és a bigott kereszténység és egyéb eszement!!

2013. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minek kell olyan személy, aki magas szinten ért ehhez?:) Gyakorlással és idővel részletesebben fog menni.Utolsónak meg üzenem, hogy hülyeség, amit írt...Egyszer volt egy érdekes élményem vizualizációval kapcsolatban :) Én nagyon gyakran szoktam úgy álmodni, hogy nem tudom elfelejteni az álmaimat, mai napig emlékszek, visszamenőleg legalább 5 álmomra és bármikor tudom vizualizálni azokat az álmaimat ugyan olyan részletgazdagon, mint amilyenek voltak.Ezzel arra akartam kilyukadni, hogy a vizualizációt úgy is fel lehet használni, hogy egy megtörtént dologra visszaemlékszel, egy eseményre és azt vizualizálod, újra átéled gondolatban, újra tanulsz belőle, a lehetséges alternatívákkal is átélheted azokat és ha jól csinálod, akkor a lehetséges alternatívákból is tanulhatsz.Ha ez megy, akkor szerintem elég jó az az ember, aki csinálja.
2013. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6/

az utolsó nem írt hülyeséget, Te nem értetted meg mit kért a Kérdező.


Emlékezni még a hűje is tud az álmaira, ahhoz nem kell magas szintű képesség. A kérdező is épp úgy emlékszik minden valamire való álmára-- ehhez felesleges lett volna segítséget kérnie.


Javíts ki kérdező, ha netán tévednék.....

2013. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mami ne mond már nekem, hogy ahhoz, hogy gondolatban visszamész az álmodba és újra átéled ( nem csak emlékszek rá, újra szerepet játszok benne, csak gondolatban ) ahhoz nem kell vizualizáció...:) Ha ennyi nem lenne elég, akkor meg jöhetnék a százalékokkal :) Jobban lepontoznak téged, mint engem, szóval el lehet gondolkodni, hogy melyikőnk ad hasznosabb válaszokat...Valamint én már több éve foglalkozok ezotériával, szóval nagyon sok mindent tanultam és az, hogy a valóságba kivetíti valaki a vizualizációját az nem vezet elmebetegséghez..:)
2013. jún. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!