Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Már majdnem 13.5 éves vagyok...

Már majdnem 13.5 éves vagyok és nem akar nőni a péniszem se a szőrzetem! Mit tegyek? Pedig 166 cm magas vagyok!

Figyelt kérdés
Azért írok egy témát mert az ilyen típusú kérdésekről nem kaptam megfelelő választ

2013. máj. 22. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán kicsit későn érő vagy,nálam is 14 körül indult ez be .Én csak 156 cm voltam .Semmit ne tegyél ,hisz nem is tudsz
2013. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen elég későnérő vagy,már 12-13 éves korban elkezd a legtöbb fiú szőrősődni,lehet alapból nem vagy egy szőrős típus.Igen elég furcsa,mert nem vagy alacsony sem és ismerettségemben az alacsony fiúkra volt jellemző hogy évekkel később fejlődtek csak.De nem tudsz mit tenni,ki kell várnod a magad idejét,annyi hogy ha a szőrősődés szóba jön akkor annyit mondasz persze nekem is van.


Vérpéniszről írnom kell,ez azt jelenti hogy lankadtan kicsi a pénisz mérete de ha feláll többszörösére nő,tehát egy 5-6 cm péniszből mereven lesz 13-15 cm hosszú,a hús pénisz meg lankadtan is viszonylag nagyobb és ha áll akkor pár cm-t nő,tehát egy 9-10 cm péniszből lesz 13-15 cm.


Mivel elég fiatal vagy,előfordulhat hogy még nem nő a péniszed,és később 1 éven belül fog jelentősen megnőni,de az is lehet hogy vérpéniszed van ami lanakdtan kicsi de ha áll akkor már nagyobb,ezt viszont csak te tudhatod.:-)

2013. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tehát mennyi állva és lankadtan ebből tudsz következtetni.
2013. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!