Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Újabb látomásom volt 18:06-kor...

Újabb látomásom volt 18:06-kor a miniszterelnök úrral kapcsolatban! Talán próféta vagyok, és ismét megláttam a jövőt?

Figyelt kérdés

Tegnap este feltettem itt egy kérdést, a szörnyű látomásommal kapcsolatban, amelyben Orbán Viktor szerepelt. ( http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__4.. )


Ma, 18:06-kor újabb látomásom volt Viktorral kapcsolatban, amikor fölálltam a gép elől. Mondanom sem kell, azonnal visszaestem a székre. A látomásban egy hegyen lévő kastélyt láttam, amelyben éppen valamiféle hadi tanácskozás folyt egy nagy, tágas teremben. Hatan ültek egy nagy asztalnál, az asztal végén hetedikként ült a miniszterelnök úr, mögötte két őrrel, akiknek símaszk volt a fejükön, és AK-47-es gépkarabély a kezükben. Nem tudom, ki lehetett az a hat ember, de abban biztos vagyok, hogy az egyik Barack Obama volt fehér ruhában, és volt köztük egy érdekes alak, egy arab (?) férfi, szarvakkal a fején, szablyával az oldalán. A kastély körül a hegyen csontvázak keltek ki a föld alól karddal és pajzzsal a kezükben, és hegy alján álló magyar katonákra támadták. A hegy mögött a folyón (talán a Dunán) sárkányfejdíszes hajók kötöttek ki, amelyekről öltönyös, gázmaszkos alakok szálltak le, és lángszórókkal a kezükben, és felgyújtották a házakat, az intézményeket. Az égből denevérszárnyas, terepszínű ruhába öltözött, szarvat viselő nők támadtak a csontvázakkal küzdő honvédekre, majd pedig a látomás végén egy hatalmas, polipra emlékeztető vízi szörny tört elő, az égre pedig lángoló betűkkel "VKTR" felírat rajzolódott ki. Mit jelenthet ez a szintén különös és rémisztő látomás?



2013. jún. 8. 23:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de Orbán a szürkék embere és végig a lumbalumbák hülyítettek, vagyis sugárzással látomásokat küldtek rád. A lumbalumáb lumbálják a lábaikat és Mambahubában laknak.
2013. jún. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Istenem, ez egyre ijesztőbb! Mátyás Király a régi Orbán Vikor, azelőtt pedig a Jézus volt, azelőtt pedig az isten, most meg ezek a látomások! Én ma éjjel nem fogok tudni aludni!
2013. jún. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Áruld már el légyszi, hogy mit szívsz vagy szedsz :)
2013. jún. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Ez magától ilyen hülye.
2013. jún. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ti komolyan nem hiszitek, hogy 18:06-kor látomása volt a miniszterelnök úrról?
2013. jún. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem meg fél kilenc körül volt róla látomásom, de szerencsére nem kaptam sokkot és volt erőm elkapcsolni a tévét a híradóról.
2013. jún. 9. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az armageddoni csatát láttad?
2013. jún. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2013. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
hát ez a link ez beszarás....
2013. jún. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

3. Világháború megjósolása...

Ami még hihető is lenne ha nő lennél és az Orákulum tagja vagy ha nem állnál elő egy ilyen őrületes, borzalmas nem is tudom mivel.

Nem lehet, hogy túl sok akciófilmet nézel mostanában?

2013. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!