Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor ezek szerint Én nem...

Akkor ezek szerint Én nem lehetek országgyűlési képviselő?

Figyelt kérdés
Cégvezető vagyok, de több pénz kellene. Az gondoltam, ki hogy bejutok a parlamentbe (mindegy melyik párt, amelyiknek szüksége van pénzre bevesz!). Most elfogadtak valami összeférhetetlenséget a képviselőkre vonatkozóan, tehát nem lehet más munkája. Most akkor még névlegesen a KFT ügyvezető-igazgatója se lehetek, vagy egyéb beosztásom se lehet?

2013. jún. 7. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, ezt okosban megoldják. Majd hoznak réd egy külön törvényt, feltéve, hogy a Fidesz színeiben indulsz és nyersz.
2013. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dr. Szennyai Mária ***** válasza:
A törvény 60 oldal, én olvasgatom, a lényeg, hogy megszerezd a támogatást. Hogy mellette nem lehet más munkád azt megértem, mert ha komolyan veszed a képviselői munkát, szerintem nem marad időd.
2013. jún. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dr. Szennyai Mária ***** válasza:
A törvény kb. 60 oldal, azt kell elolvasni, az, hogy nem lehet mellette más munkám, megértem, mert ha komolyan veszem a képviselői munkát, szerintem nem is marad időm.
2013. jún. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!