Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit tehetek, hogy valaki...

Tikijoe kérdése:

Mit tehetek, hogy valaki megváltozzon?

Figyelt kérdés

barátom aktívan foglalkozik a boszorkánysággal,mágiával,engem pedig egyre jobban kezd zavarni a dolog


próbáltam megérteni,hogy miben hisz,átolvastam interneten,de számomra semmi értelme az egésznek,mese habbal.megbeszélni nem tudjuk, amint felteszek egy szkeptikus kérdést,megsértődik.


zavar,hogy az életének ezen részét nem tudja megbeszélni velem,mert nem értem.

zavar,hogy éjszakánként kimegy az erdő közepére szertartásokat tartani,veszélyeztetve ezzel a saját testi épségét.

újabban pedig a drogok felé kezdett hajlani,mert a hallucinogén anyagok segítik a kapcsolatfelvételt a természetfelettivel.


mit tudnék tenni?


2013. jún. 11. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ezotéria és egyben a mágia pont ezért tiltott tudás! Mert nem arra van hogy valaki drogozzon azért jobban csinálja. Nem azért van hogy a befőtt tegye el a nagymamát!
2013. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátod úgy járt, mint a kéthónapos bébi, akit pörkölttel etetnek. Kicsit megakadt a torkán, aztán sorban mindenén. Ha igazán jót akarsz neki, próbálj találni egy-két olyan, lehetőleg elismert vezetőt, aki első lépésként az önismeret elmélyítését, a belső rend, nyugalom, egyszóval összhang megvalósítását sulykolja! Igazság szerint bármi másra kattanna ilyen intenzitással, ugyanúgy az önvizsgáló, önelemző, megnyugvást kereső reakció lenne a gördülékenyebb kiút.
2013. jún. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tedd fel neki a kérdést:


- Szeretsz? Fontos vagyok neked? Válassz, engem vagy a boszorkányságot választod?


Tehát: Kérdezd meg tőle, hogy Te, vagy ez az egész dolog a fontosabb? mert neked ez így nem megy..


Azt majd kiderül.


Sok sikert! További Szép Napot! :)

2013. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megvaltoztatni valakit nem tudsz. Ha nyitott es erdekli a velemenyed, akkor megoszthatod vele, tapintatosan, de ha nem akar valtoztatni, akkor nem fog, akar fejedre is allhatsz.
2013. jún. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!