Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Furcsa dolgok elásva a temetőb...

Kaligula3741 kérdése:

Furcsa dolgok elásva a temetőben. Mik ezek?

Figyelt kérdés
Nem hiszek az ilyesmikben: ezért kérnék véleményt az ügyről. Családtagjaim sírjánál történt az eset. Szüleim elég gyaktan mennek a temetőbe, rendezik a sírokat. Már vagy három éve történt az eslő eset. A földben különböző dolgokat találtak. Valaki betúrta, valami oknál fogva. Friss tojásokat (több is egymás mellett) valamint ami a legfurcsább: szövetdarab bacsomagolva. (összekötve precízen) Amiért a szüleim sem hisznek az ilyesmiben: szépen kiszedték és megnézték, hogy mi van a csomagban: egy kis vászondarab volt. Eldobták az egészet. De a következő héten újból találtak. és újból s így megy ez már 3 éve. Ki foglalkozhat az ilyen dolgokkal? Az interneten nem találtam kézenfekvő magyarazátakot: talán valami rontás lehet? Vagy valaki a problémáit ezzel a kis csomagokkal át akarja ruházni a halottakra? Megjegyzem, hogy több sírban is találtak ilyesmit. Az egyik ismerősöm megpróbálta elégetni (hallottuk valakitől, hogy el kell égetni) és nem égett el. Ortodox lakta vidéken lakom. (ha számít) Aki ért az ilyenekhez várom a megjegyzéseket! Köszönöm (a csomagok apró méretüek kb ping pong labda nagyságuak, csomagolásának színe fehér)

#temető #furcsaság #elásva temető #temetőben elásva #csomagok temető
2013. jún. 15. 01:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
Valami vallási fanatikus lehet az elkövető, vagy egy szimpla őrült. Szerintem nyomozzátok ki, ki az, és jelentsétek fel, köztulajdon megsértése miatt.
2013. jún. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem van ott olyan ember a környékeden aki ilyen beállítottságú, aki hisz a babonában vagy hasonlókban és ilyen dolgokat ás be a föld alá folyamatosan. Hogy mi az oka, azt nem lehet tudni, de erről a személyt kell megkérdezni, aki ezt műveli. Az is lehet, hogy nem is egy ember, hanem valamilyen szekta.

Ne haragudj, de olyan nincs, hogy nem ég el az anyag. Ha igen, vidd be szépen a legközelebbi tudományos intézetbe, mert fantasztikus felfedezés lenne az emberiség számára =) Max, azt tudom elképzelni, hogy nehezen tüzelhető el.

2013. jún. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A temetőben van őr, és szóltunk neki, hogy figyeljen jobban. Hát de eléggé békés vidéken lakom. De miért pont a mi családtagunk sírjaiba ássa el ezeket a dolgokat? A környező sírokban (kérdeztük) nem találtak hasonlókat. Csak megjegyzem, lehet furcsának tűnik és hihetetlennek: de amióta a faterom kibontotta a csomagot tatám és bátyám meghalt: (1 év időtávlatában)Én nem akarok hinni az ilyesmikben: de azért csak furcsa számomra. Köszi amúgy a gyors megjegyzést!
2013. jún. 15. 01:46
 4/22 anonim ***** válasza:

Az csak egy dolog, hogy ott vannak a szövetdarabok, hogy mi kapcsolódik hozzá, attól függ, milyen szöveget mondanak hozzá elföldeléskor.

Nekem inkább az lenne érdekes, KINEK a ruháiból származnak, merthogy őt érinti, az biztos, akár jó, akár rossz.

2013. jún. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

4 vagyok.

Ismerek egy hölgyet, akinek egyik virágcserepébe egy másik hölgy ugyanilyen ruhacsomagot rejtett. A szekrényéből kicsent ruhából szakított egy darabot és azt hántolta el. Az illető megtalálta, de nem égette el, hanem egy ház udvarába dobta, ahol egy életerős, egészséges fiatalember halt meg egy-két év múlva daganatos betegségben.

2013. jún. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen azt helyesbíteném: szóval úgy történt, hogy az egész csomagot kezdte el elégetni az ismerősöm: szóval a kis fóliával (csomagolás) és ami benne van : vászondarabkával együtt: egy öngyűjtóval (mert nem volt más kéznél. Gyűjtotta meg, aludt ki... és így tovább. Laborba, meg légy komoly ... bevisszük kivizsgálásra mit szólnának? Annyira nem foglalkozunk vele: csak azért mégig furcsa és gondoltam itt megkérdem, hátha valaki ad jó kis véleményt. AKi némileg ért valamit a mágia szimbólumaihoz. (mert gondolom az. A kis csomag csak jelent valamit. (csak nem kaptam a neten rá semmi magyarázatot.
2013. jún. 15. 01:53
 7/22 anonim ***** válasza:

A temetőcsösznek kellene szólni, hogy figyeljen oda, mert valaki rendszeresen feltúrja a sírokat!

Na meg valaki ráérős a családból megpróbálhatná kilesni.Ez a személy biztosan gyakran ellenőrzi a sírokat, benne van-e a csomagja, tehát gyakran felbukkanhat a temetőben.

Én arra gondolok, hogy rontást akar rakni a halott személyek hozzátartozóira.

A szövetdarabokat és egyéb eldugdosott cuccokat akár a rendőrségre is be lehetne vinni, ha a rendőrség ezt elfogadja a sírok háborgatásának, akkor lehet, hogy vizsgálódni fognak és egy összefogdosott szövetdarabbal is talán tudnak kezdeni valamit.Mellesleg, ha valaki rontásokat csinál ilyen módon, akkor általában valakitől(a megátkozandó személytől) szerez be rongydarabot, vagy egyéb kellékeket.

2013. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem ez olyan rokonotok, vagy ismerősötök, aki rosszat akar nektek.Szektára én nem tippelnék, annak miért lenne ez érdeke?

Én nem nagyon értek ilyen vajákos hókuszpókuszokhoz, de a logikám azt súgja, hogy ha legközelebb ilyet találtok, az is jó megoldás lehet, ha nem érintitek meg, kicsomagolni meg főleg nem!Közvetlen megérintése nélkül(pl egy kis lapáton) vigyétek el a szemetesbe és dobjátok ki, hogy senki nem érintkezhessen vele!Mondhatnátok imákat is a síroknál, az segít eltüntetni a rossz energiákat,gonoszságokat.

2013. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
szerintem már nincs jelentősége, hiszen tatád, és bátyád már halott. ha te nem foglalkozol vele, téged nem ér baleset
2013. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Fuxreiter.Jack válasza:
Ez nagyon durva! Soha senkinek nem kívánnám azt amint keresztülmentél . Szerintem hívjatok papot, áldja meg a sírt. Többször ki lehetne menni szentelt vízzel öntözni. Én a temetőőrre gyanakszom, vagy valami szektára (lássuk be akármilyen őrült is legyen ehhez egy ember semmiképp nem elég, éveken át csinálta) .
2013. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!