Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges, hogy alkalmaztak...

Lehetséges, hogy alkalmaztak rajtam szerelmi kötést?

Figyelt kérdés
Már 2 éve nem vagyunk együtt a régi párommal , neki is van új barátnője és nekem is, de nem tudom elfelejteni az exemet , sokat gondolok rá még most is , és mindig ábrándozok , hogy milyen jó volt mikor együtt voltunk , holott szeretem a mostani barátomat és fogalmam nincs miért van ez , hogy még 2 év és új kapcsolat után is róla ábrándozok és ő jár a fejembe

2013. jún. 17. 12:47
 1/5 Gyémántlány ***** válasza:
Ez teljesen normális dolog, nyilván még nem tudtad elfelejteni a dolgot. Koncentrálj a mostani barátodra, legyél vele együtt sokat, és ne foglalkozz, ne is gondolj a régi barátodra. Nekem is volt ilyen érzésem, ha nem foglalkozol vele, elmúlik, egy idő után. Nem átkoztak el, nem is alkalmaztak rajtad varázslatokat. Maradj meg a valóság terén! :)
2013. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szerelmi kötés az más. ez nem az
2013. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben , csak én már nem tudom , h miért van ez , van barátom szeretm mégis a régire gondolok
2013. jún. 17. 16:04
 4/5 anonim válasza:
Az első nagy szerelem mindig az első marad...senki sem felejtetheti el veled és senki sem helyettesítheti,pont azért,mert ő volt az első. Ez ilyen :)
2013. júl. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A veszteséget mindig nehéz feldolgozni. Neked is, másnak is. De ezek a kötés-dolgok nem léteznek, csupán a nőnemű embertársaink elméjében.
2013. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!