Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Működő szerelmi varázslat?

Működő szerelmi varázslat?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan varázslatot vagy hasonlót mondani ami szerelmet hoz az ember életébe és már bevált? Nagyon kétségbe vagyok esve, lassan 30 éves leszek és még sosem volt kapcsolatom. Úgy érzem el vagyok átkozva. Jó lenne egy kis segítség, bármilyen.
2013. ápr. 24. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:

> lassan 30 éves leszek

...És még mindig hiszel a mesékben?

2013. ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Normális férfi nem kezd babonás nővel!

Öltözz csinosan de nem feltűnően. Járj társaságba, szólj hozzá a témákhoz, akkor lesz esélyed ismerkedni.

2013. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha randin a csajtól megtudnám, hogy ilyen hülyeségekben hisz, hát én is azonnal mennék világgá.
2013. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

Nem értem, h. ez a sok szkeptikus minek látogatja ezt a témát! De akkor legalább ne bunkóznának!


Igenis létezik a mágia, persze nem kötelező hinni benne.

Szerintem ilyen varázslatok egy csomó könyvben, és az interneten is megtalálhatók. Arra vigyázz, hogy ne kényszeríts senkit arra, h. beléd szeressen.

2013. ápr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja, szerinted tényleg lehet varázsigéket találni a neten?

Max olyan szintűeket, mint:

"Napfény, pitypang, kenderspárga,

Legyen ez a patkány sárga!"

Oszt semmi se történik!


Ha csupán 1 varázsigét is ideírsz, ami működik (rituálé is jöhet), akkor én már össze is tettem a kezem! X)

Azok az Ezo Tv- és Asztro Show-os maszlag nem érdekel, mert az baromság.

Igazi varázslat, semmi mellébeszélés!

2013. ápr. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A szerelmet nem trükközéssel kell akarni hanem önmagadat kell adni. Legyél rendezett, barátságos, de ne vigyori és járj el olyan helyre ahol mások is párt keresnek szerelmet. Aztán légy türelmes mert a türelmetlennek csoroghat a nyála és az meglátszik légy lezser. Ja és talán nem ártana ha nem mindig az átlagon felülit keresnéd, mert akkor nem veszed észre az egyszerű de még is kedves partnert se.


A szerelem olyan mint a sült-galamb, nem fog a öledbe hullani, tenni kell érte- menni kell mindenhova ahol csak hozzád hasonlók keresgélnek ellenkező neműként.


Varázslat csak akkor történik, ha megtalálod a párodat NA Ő fog majd elvarázsolni

2013. ápr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd, az egy dolog, hogy a netes "varázsigék" 90%-ban tényleg semmit sem érnek, de az internetet ne becsüld le, mert az emberiség legnagyobb tudáshalmaza! Ha alaposan keres valaki, és tudja, hogy mit, az fog valódi varázslatokat, rituálékat is találni.
2013. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne köríts! Úgy írtad tudsz mutatni, hát akkor had lám!
2013. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A netes világ valóban jó dolog hisz öregségemre harcolok a fiatalokkal legalább itt, ha a valóságban kevesebb lenne hozzá az erőm, szóval akik ezt összehozták, azoknak minden elismerésem. Ráadásul csak persze óvatosan mert sok a szélhámos és az agybeteg is(!) de még szerelmet is lehet rajta keresni és találni is- de ez és semmi az égvilágon nem varázslat, teszel érte és bejön.


A varázslat épp olyan abszurd és nem létező szóhasználat mint a bevonzás marhasága.

2013. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem Calipto segített
2013. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!