Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan készíthetnék otthon...

Hogyan készíthetnék otthon fekete gyertyát? Mivel színezzem?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy felolvasztok néhány régi félig égett fehér gyertyát, majd formába öntöm. Valamivel színezni kellene. Mivel? Nincs hobbibolt a közelben, hogy direkt ilyen célra vegyek festéket.
2013. jún. 27. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
korommal.
2013. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltad már? Tényleg rendesen beszínezi? A korom szerintem inkább ilyen szürkés.
2013. jún. 27. 23:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem próbáltam, de természetes és tartós szinezőanyag, már az ősember is használta.

a korom nem szürke (az a hamu), hanem koromfekete.

2013. jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ó, értem. Akkor majd reszelek bele faszenet, majd megírom milyen lett.
2013. jún. 28. 13:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne faszenet! Kormot! Az az valami, ami a kazán belsejében van, és le lehet kaparni. az a korom
2013. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
fekete zsírkrétával is lehet
2013. júl. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szarjál rá, (szó szerint) van amikor olyan barna a szar hogy az ink. már fekete. ha kész vagy edd meg.. Jó étvágyat :P
2013. júl. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)


utolsó, gondolom anyukád is így akart gyertyát színezni, csak elfelejtette megenni... így jöhettél létre te.

2013. júl. 14. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!