Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Segítség! Nekem is látomássom...

Segítség! Nekem is látomássom volt Orbán Viktorról! Megkoronázták a parlament elött! Vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Gondolom tudjátok hgy van itt egy másik személy akinek állításai szerint látomásai vannak orbánnal kapcsolatba. Na most! Én tegnap felvettem vele a kapcsolatot facebookon, chaten beszélkettünk többek közöt ezotériáról és a látomásokról. ő azt mondta a beszélgetés végén, hogy átküldi nekem a segitő energiákat hogy énis láthassam majd etzeket a dolgokat. Nah én ma hajnalban felkeltem vami zajra, de röGtön vissza is aldtam,, és ekkor bevillant valami kép lehet hogy álmodtam, lehet hogy télleg látomás volt: láttam ahogy orbánt megkoronázták a parlament elött! vajom mit jelenthet ez??? kezdek énis megörülni??

2013. jún. 29. 14:23
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
talán Joseph küldte rám az energiákat azért látom a látomást????
2013. jún. 29. 14:25
 2/21 anonim ***** válasza:

nem unod még ezeket a baromságokat?

mert még olvasni is rossz, nemhogy belegondolni,h az iskola végeztével ilyen baromságokon agyalsz.

keress vmi értelmesebb elfoglaltságot!

2013. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
mos elöszőr vagyok itt emiatt!!!! tudom lehet hogy összekevertek azzal a másik személyel, de mondom hogy ez most más dolog!!! vagy álmodtam v nemtom, de nagyon érdekel!!
2013. jún. 29. 14:29
 4/21 anonim ***** válasza:

"Vajon mit jelenthet?"


Azt, hogy sz'métláda vagy.


"kezdek énis megörülni??"

Már előrehaladott állapotban vagy, nem kezdeti stádiumban.

2013. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszoltok neki abba fogja hagyni, az ilyen embereknek arra áll fel a kis kukijuk ha véleményezik a baromságaikat .
2013. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
csaj vook
2013. jún. 29. 15:35
 7/21 anonim ***** válasza:
21%
Orbán az én Mesterem én írtam ki a legtöbb látomást róla, szerintem csodálatos ember talán ö Jézus, de lehet maga az Isten ezekre még keresem a választ, de azt tudom hogy nekünk segìteni jött, de abba hagytam végleg hogy megosztom veletek a láttomásaim és tudásom mert itt sokan utálják.
2013. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ne álmodjatok már ilyeneket !


Inkább olyat hogy a parlament előtt pellengérre állították.

2013. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Javaslataim:

- kevesebb alkohol, vagy egyéb pszichotróp anyag fogyasztása

- pszichiátria

- detox

2013. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
mi az a detox???? nem vagyok pszichedelikus, ez hülyeség!!!......
2013. jún. 29. 16:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!