Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Új látomás Orbán Viktorral!...

Új látomás Orbán Viktorral! Vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Ma reggel újabb látomásom volt Orbán Viktorral kapcsolatban. Egy hatalmas erődítményt, várat láttam valahol a kietlen sivatag közepén, ahol a miniszterelnök úr egy aranyozott trónon ült gyémántokkal díszített koronával a fején. Ekkor egy öltönyös alak sietett elé a trónterembe, leborult előtte, majd így szólt a királyhoz (Orbán Viktorhoz): "A Mátrix előkészítve, felség!", majd elhagyta a termet. A király felemelte jobb kezét, erre az erődítmény a levegőbe emelkedett, forogni kezdett, majd hirtelen mindent fényesség váltott fel, a következő pillanatban pedig már a Parlament helyén volt a vár. Ekkor Steven Seagal tört be a trónterembe egy botvégre erősített pengével a kezében. O.V. gyorsan felpattant a trónról, oldalra nyújtotta bal kezét, ekkor pedig egy aranyból készült lándzsát vonzott magához. Animékben látható módon küzdött a két fél, rúgásaikkal levegőbe küldve a másikat, lézergolyókat kilőve egymás felé. Egyszer csak Seagal megszólalt: "Jól, harcolsz, Mester, de nem elég jól!". A miniszterelnök úr viszont egy hatalmas tűzgolyót küldött Steven felé, ami kirepítette őt a várból, és egészen a Gellért-hegyig meg sem állt vele. Ekkor Viktor a lándzsáját megpörgette feje körül, és egy ugrással a Gellért-hegyen termett, ahol egyszerre ugrottak a levegőbe egymás felé Seagallal. Viktornak sikerült Stevenbe döfnie a lándzsát, aki ekkor mély, eltorzult hangon felkiáltott: "Mester! Mester!". Kivette magából a lándzsát, majd egy ugrással visszatért a főhadiszállásra. Viktor ekkor ismét fölemelte jobb kezét, és egy egész sereg gyűlt köré. Ennyi volt az egész. Nem tudom, mit jelenthet, mindenesetre nagyon érdekes volt, viszont szintén nyugtalanít, mint a többi látomás, amióta csak elkezdődött ez az egész. Talán próféta vagyok, és megláttam a jövőt? Mit jelenthet ez a látomás? Segítsetek!

2013. jún. 28. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2013. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez már rohadt unalmas. Eleinte se volt vicces, de most már trollkodásnak is gyenge. Elhiszem, hogy unatkozol és nincsenek barátaid meg barátnőd (mert akkor nem lenne ilyen hülyeségekre időd, hogy ilyeneken gondolkodj órák hosszat a megfogalmazásához a sztorinak), de akkor legalább próbálj meg kreatív lenni. Csinálj egy blogot például. A magadfajta magányos kockáknak például nagy kedvence a WoW. Ezzel is lekötheted magad. De ha keresel magadnak valami normális állást, és végre nem anyádékon élősködsz, akkor garantáltan nem fognak több hasonló "látomásaid" lenni.


Szívesen :)

2013. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy már kitalálhatnál valami újat, mert már harmadjára sem volt különösebben vicces.
2013. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Unalmas vagy.
2013. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Orbán Vikor pljádi.
2013. jún. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem vicces? Ez már tényleg béna, de az előző négy még a stand-upnál is jobb :D
2013. jún. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én már nem kérdezek semmit...

HÜLYE VAGY!

2013. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Most még talán nevettek és nem hisztek nekem, de midőn majd beteljesednek látomásaim, és nagy dolgok fognak történni az országban a miniszterelnök úr kapcsán, akkor majd talán elhiszitek nekem mindezt! Már rájöttem; kiválasztott próféta vagyok, aki a látomásiban látott álomképekből jósolhatja meg a jövőt! Érzem magamban az energiákat! Ha hisztek nekem, vége a nehéz időknek! Meg kell állítanunk a Gonosz Erőket! Higgyetek nekem! Próféta vagyok!
2013. jún. 29. 14:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Neeeem. TE NE VAGY PRÓFÉTA.
2013. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor látogatást tett a Lipóton, ezért kérdez ma róla annyi bolond??
2013. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!