Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi mágia/kötés érdekelne...

Szerelmi mágia/kötés érdekelne ti hisztek benne? Ha valaki elvégezte neki működött?

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 15:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%

Ha szerelmesek vagytok és mindketten szeretnétek, semmi kivetnivaló nincs benne.


Ha így akarod megszerezni a kiszemelt lányt/fiút, akkor viszont nem tartod tiszteletben az ő szabad akaratát..

2013. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
és szerinted működik? :) amugy azt én is tudom
2013. júl. 9. 19:11
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én még nem kötöttem, engem sem kötöttek.


Ettől függetlenül szerintem működhet, mint ahogy annyi minden más is működik, ami a szemnek láthatatlan.

2013. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Nemrég kötöttem, fain kis pulóver lett belőle.
2013. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Szerelmi kötés illetve mágia, olyan formában, ahogyan te szeretnéd, vagy te gondolsz rá nincsen. Ez egyszerűen nem létezik, ezért csak a sok sarlatán elkéri a lóvét és jól meggazdagszik szegény szerencsétlen emberekből.


Ugyanakkor van szerelmi mágia, ami nem kötés, hanem megidézés. A segítségével egy olyan férfit / fiút tudsz magadhoz "vonzani", aki teljesen megfelel az igényeidnek és te is az ő igényeinek. Így aztán megkaphatod az igaz szerelmedet. De nagyon vigyázz vele, régen a leányok tudták, hogy mit akarnak, hogy milyen legyen a férjük, ma már ez nem igaz, akármennyire is azt hiszed, hogy te tudod milyen fiút szeretnél magadnak ez nem igaz. Ma még ilyet szeretnél, holnap már picivel másabbat, egy év múlva meg már utálnád azt, akit ma még szeretsz. Mivel ez a társadalom bálványimádó. Olyan személyeket és személyiségeket favorizálunk, akik nem is léteznek. Ez a reklámok, filmek, média hatására alakult így.


Az ilyenfajta kívánságok és mágiával az a baj, hogy kettős. A jó benne az, hogy megkapod, a rossz az, hogy megkapod.


Mivel, ha megkaptad, akkor onnantól már nagyon nehezen, általában tragédia útján lehet szabadulni tőle. Ez rettentő nagy felelősséggel jár, nem csak maga a szertartás elvégzése, hanem utána a másikkal való együttélés is. Emberek vagyunk és nem plüssmacik, tehát ha te szerelmi mágiát akarsz csinálni, akkor minden egyes porcikádban biztosnak kell lenned abban, hogy egész éltedre vállalni fogod azt, amit kapsz.

2013. júl. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha ronda vagy, akkor semmlyen mágia nem fog hatni:)
2013. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
és rád ki ki váncsi? nem hiszel benne takarodj a g*cibe fa*szopó :D senki rád nem kiváncsi itt kis hülye
2013. júl. 17. 15:05
 8/16 A kérdező kommentje:
a többi ember válaszát köszönöm :) a g*civel meg nem foglalkozom :D
2013. júl. 17. 15:06
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Szia! Természetesen működik. Meg az a régi trükk is, hogy belefőzöd a bugyit a levesbe és meghívod vacsizni. Nem viccből, halál komoly :) Sok sikert!
2013. júl. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
79%

Amikor olvastam h h leoltottad a gyereket, majdnem merev lettem. :$

A kérdésre a pontos válasz: Nem hiszek benne. Szóval abban h a semmiből lesz vmi. szia. :)

2013. júl. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!