Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tudom hogy egy nyűgös kédés...

Tudom hogy egy nyűgös kédés de meg kell kérdenem hátha van érdemleges válasz. Hol találok egy fekete Mágust Magyrországon? Kihagsúlyozom nem rossz célra kell.

Figyelt kérdés
7 éve vagyok házas és most egy második férfi beleszól az életünkbe.Én a feleségembe nagyon szerelmes vagyok ezért olyan belső fájdalmakkal küszködök az nem lehet leírni.A feleségem meg az érzéseire hivatkozik.olvastam a fekete mágiáról és tudom ha rosszra használom az kapom vissza.rosszra nem akarm használni csak a feleségem szerelmét szeretném vsszakapni.ezért fodultam ehez az oldalhoz.nagyon megköszönnöm ha tudna valaki segíteni mert ez a fájdalom itt bent már elviselhetetlen.Nem kívánom senkinek ezt.

2013. júl. 4. 17:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Fordulj orvoshoz, hogy kezeltesd a fantáziád. Te fájdalmasan idiota vagy.
2013. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismerjük ezt a fajta fájdalmat, hidd el, mi is voltunk/vagyunk/leszünk féltékenyek. Az érzelmek ellen teljes képtelenség harcolni.
2013. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
NEked onismeretre es elfogadasra van szukseged! TAlald es ismerd meg onmagad, ez a titok kulcsa, ami hasznos szamodra jelen esetben.
2013. júl. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó mágust nagyon nehéz megtalálni. Olyat keress , aki médiumi képességekkel is rendelkezik, tud használni telepátiát.
2013. júl. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy sajnos nagy fába vátam a fejszèt de azért minden tanácsot köszönök.máhgust is nehèz lesz találni nemhogy mèg telepátiával is rendelkezzen de rajta vagyok.köszi
2013. júl. 5. 23:48
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

Nem feketemágus kell ide, de még csak nem is fehér.

A feleséged beleszeretett abba a másik férfiba?

Lehet, hogy még nincs minden veszve, és vissza tudod szerezni a feleségedet ilyen mágikus mesterkedések nélkül is. Ha viszont utólag megtudja, hogy mágushoz fordultál, esélyes, hogy sikítva fog menekülni előled.


Egyébként nagyon remélem, hogy kamu a kérdés...

2013. júl. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Miért reméled hogy kamu a kérdés?az érzéseim miatt nem tudok már mihez kihez fordulni.
2013. júl. 6. 07:52
 8/17 anonim ***** válasza:

Miért kell egyből mágia, ha van egyszerűbb módja is ennek? A feleséged szereted, akkor mond el neki, lepd meg különböző dolgokkal, legyél figyelmesebb és hívd el randizni. Nem értem minek ide a fekete mágia, amikor csak józan ész kell hozzá. Mindenkinek volt már szerelmi baja, de meg lehet ezt oldani épp ésszel is.

Amúgy, mágiában otthon vagyok, tudom miről beszélek.

2013. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha a feleséged csak azért szeretett bele a másik férfiba, mert egyszerűen ő jobban tetszik neki, mint te, akkor szakíts vele. Bármilyen szép is valaki, én rögtön megundorodnék ha azt mondaná, hogy egy másik férfit jobban szeret. Ez a nő bármilyen szép is, nem ér annyit, hogy megtartsd. Hagyd, hogy menjen, aztán majd lesz ami lesz. Egyáltalán milyen nő az, akit egy másik férfi elcsábít??? Egyáltalán hogy tud megismerni másik férfit? A munkahelyén? Ha zaklatják el kell onnan mennie. Akinek van valakije az ne találkozgasson senkivel, hanem a párjával. Nem igaz?
2013. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Többször megleptem már dolgokkal,próbáltam elhívni megint randizni ami párszor összejött de nem nagyon akarja azt se.Persze válni sem akar.ez most mi?nem értem.
2013. júl. 7. 03:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!