Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha valakinek rosszat kívánunk...

Ha valakinek rosszat kívánunk az még nem számít átkozásnak? Szerintetek ha rosszat kívánunk másnak megtörténik? Ti kívántatok már rosszat másnak úgy, hogy meg is történt vele?

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 02:22
 1/4 anonim ***** válasza:

sajnos igen....

sokat lehetne erről írni, de inkább olvasgass a témában...

2013. júl. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden attól függ hogy mennyi energiát és mennyi jelenlétet adsz neki, és ehhez képest más alternatívák mennyi energiát kapnak.

Egy átlag ember elenyésző mennyiségű energiát és 0 jelenlétet fektet be a gondolataiba, így kicsi a valószínűsége hogy megvalósul.


És nem számít átkozásnak. (persze ez definíció kérdése)

2013. júl. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sziasztok, lenne egy kérdésem. Mérgemben rosszat kívántam valakinnek(egyáltalán nem gondoltam komolyan), utána máris visszaszívtam.Duhos voltam,mert ártott nekem.Késobb imádkoztam és kértem Istent,hogy bocsásson meg nekem. Ugye nem fog vele megtorténni, vagy visszaszállni rám?
2013. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem fog:)
2013. aug. 8. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!