Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hajnalban fura dolog történt...

Hajnalban fura dolog történt velem! Úgy aludtam el, hogy teljesen tudatában vagyok, ahogy elkezdek álmodni. Mindenre emlékszem. Volt veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Felkeltem egy kicsit enni, majd visszafeküdte, régóta próbálgatom már, hogy megfigyeljem azt a pontot, amikor az éber tudat megszűnik, és az álmok birodalmába megy át.

Ma sikerült!!!

minden eggyes részletre emlékszem, még arra is, hogy épp az adott álom részlet, milyen összefüggésekkel kapcsolatban van most.megértettem az egészet, hogy ezek különféle fizikai történések, cselekmények, érzések , gondolatok tudattalan kivetülései.

Arra is emlékszem, mikor csörgött az óra, reggel, és tudtam, hogy mennem kell innen, és ugyanúgy távoztam, ahogy ebbe a valóságba bekerültem.

Még most is a hatása alatt vagyok...szinte fel sem tudom dolgozni az élményt, ezért is írtam ki, kinek van hasonló tapasztalata?



2013. júl. 31. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ebbe van valami mert egyszer régebben én is valahogy észrevettem ezt hogy egyszer csak megszűnik körülöttem minden és mintha ébren lennék de mégsem voltam az úgy csöppentem át az álom világba. Nálam ez kicsit gyors volt kb olyan mintha a mátrixba mentem volna, mármint a mátrix című filmre gondolok.

Persze nem nagyon emlékeztem rá hogy mivolt mert csak egy üres terem féleségbe csöppentem de utána már csak részletekre emlékeztem ami az álmomba történt, de a felébredéses dolog az nálam elég gyakori ha megszólal az ébresztő akkor hallom ugyan az álmomban és tudom hogy ébredni kell akkor hirtelen olyan érzés amikor belerepülök a saját testembe,. Ezt így részletesen nem tudom megfogalmazni szóval lehet ilyen.

Plusz ott néha úgy működnek a dolgok hogy ha beképzelsz valamit akkor azzal tudod is irányítani.

2013. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom tudatosan is irányítottad az álmod, mert akkor ez tudatos álom volt.

Velem még nem volt ilyen, de pár napja próbálkozom vele, kíváncsi lennék, hogy a hátadon vagy a hasadon feküdtél?

2013. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam előfordul, hála isten csak ritkán...én ezt nem szeretem. Ilyenkor ha becsukom a szemem pár másodperc múlva álomba zuhanok, tudom hogy álmodom és azt is hogy rosszat fogok. Mert mikor elkezdődik az álom,érzem hogy valami rossz álom kezdődik. Így kinyitom a szemem. Megint megpróbálok aludni és kb ezt eljátszom 3 x persze nem direkt. De azt tudom, hogy ha hagyom magam az álomba maradni nagyon nehezen ébredek fel.Ezért már tudatosan nem hagyom, rendesen elindulni az álmot. Mert ha hagyom és belemerülök, rosszat álmodok... de tudatában vagyok hogy ez álom, és próbálom megrázni a fejem, hogy felébredjek, de nevetséges amit írok de úgy érzem olyankor mintha valaki lefogna, és újra próbálom, mire sikerül...lehet kicsit zavaros az egész, de nem tudom másképp leírni :) azt is tapasztaltam, hogy ilyenkor általában úgy ébredek vagy nyitom ki a szemem, hogy a hátamon fekszek.De soha nem szoktam háton aludni , legalábbis tudatosan nem..
2013. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egy alvás alatt több százat álmodunk a másodperc töredékei alatt. Csak az ébredés előtti közvetlen álom(ok) marad meg, mert az már csak felületes alvás, nem mély. Velem rendszeresen előfordult már az ilyen. napoztam, hason feküdtem, fülemben volt a fülhallgató és szólt a zene. Jött az álom, de akkor a zenét nem hallottam. Aztán hirtelen megint hallottam, de az álom ekkorra eltűnt. Egy háromperces dal alatt ez vagy ötször megtörtént.
2013. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
velem mindig ez van mikor elalszok órán
2013. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
velem sajnos mindig előfordul mielőtt elalszok már nem is tudom mióta
2013. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!