Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az illuminátusok és a szabadkő...

Az illuminátusok és a szabadkőművesek tényleg sátánisták?

Figyelt kérdés
És az igaz, hogy néha összejárnak és csecsemőket esznek meg más egyéb gonosz rituálékat csinálnak? Valahol hallottam, de nem tudom hogy igaz-e. remélem nem :/
2013. aug. 4. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Nem, ez nem igaz!
2013. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
okkultisták, és azon belül is van egy irányzat, a luciferánus okkultizmus, ennek gyakorolják az elméleti és gyakorlati részét, amikor összejöveteleken vannak, de ez inkább a szabadkőműves páholyok felsőbb szintjeire igaz, akik már vmilyen szinten kapcsolódnak az illuminátus rendhez, és magában az illuminátus rendben van jelen, ami ugye egy sokkal zártabb világ, mint a szabadkőműves páholyok, ahova, még utcáról is belehet menni jelentkezni.
2013. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Az Illuminátusok régen azok voltak, most már inkább csak a hagyományok miatt tartják a jelképeiket. A szabadkőművesek sosem voltak, de voltak/vannak köztük Luciferánus szekták.
2013. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Ezek közül a szekták közül már rengeteg alábhagyott de azért vannak még ilyen szekták elég erős vezető szerepben csak nem ezek mert ezek nagyon régiek vagy maximum ezeknek a tovább fejlesztett változataik
2013. aug. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Az eredeti szabadkomuvesseg is Luciferhez kotheto (ez nem jelent rosszat) az iluminatinakmeg az egvilagon semmi, csak elloptak a jelkepeket, es ugyanazt a rendszert felepitettek, hogy belulrol megfertozhessek a paholyokat. Erdemes a szabadkomuves irodalomban bongeszni, csak ajanlani tudom Albert Pike muveit.
2013. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Ki nem az a modern korban? Mindenki dekadens.
2013. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Igaz, hát! Nincs is jobb, mint egy csecsemőpörkölt tejfölös uborkasalátával. Csak mostanában nehéz beszerezni, mert a sok hülye inkább felneveli ahelyett, hogy nekünk adná.

Istenem, kérdező! Valahol hallottad? Kiskorodban nem hallottál véletlenül a hétfejű sárkányról, vagy az ügyeletes legkisebbb szabólegéynről? Ezeket is elhiszed?

2013. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
7: Az a nem normális, aki egy kölyköt felnevel xD
2013. okt. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 DarkLantern ***** válasza:

Én azt hallottam hogy az emberi faj intelligens, nem tudom hol halhattam, és azt sem hogy igaz-e, de remélem nem XD

No de félre a trollkodást, válaszolok is: A sátánisták sem esznek gyereket, sőt gyereket bántani kifejezetten bűn, ja még a sátánistáknál is van ilyen.

De a fent említett szervezetek nem igazán tekinthetőek sátánistának, inkább talmudisták

2013. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bírom, hogy elméletileg szupertitkos társaságoknak a dolgaival mindenki milyen tisztába van, meg tényként írja le, hogy ennek a vallásnak ezt az irányzatát vallják, mintha ezek nyílt tények lennének. Nevetségesek vagytok.
2013. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!