Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nem érzitek úgy, hogy a...

Nem érzitek úgy, hogy a hitvány emberek érvényesülnek mostanában?

Figyelt kérdés
Mostanság teljesen ez az érzésem, mármint, hogy a másokat kihasználó, hulladék, álszent emberek kora lenne e ez?? Változik ez valaha? A sok sablon ezó-s hirdette a spirituális felemelkedést, de én pont az ellenkezőjét tapasztalom :(
2013. aug. 7. 09:35
 1/10 Shai-Hulud ***** válasza:
45%

De, most hogy mondod, teljesen igaz.

Csak körülnéztem, kik ülnek a parlamentben...

2013. aug. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
de
2013. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%

Azért, mert rengeteg az elidegenedett, lusta, hiú és tudatlan ember, akik készségesen áldozzák fel a pénzüket jól hangzó illúziókért és hamis önképekért cserébe, ahelyett, hogy megerőltetnék és a józan eszüket használva tennének magukért.

Az emberek félnek a konfliktusoktól, a középszerűségtől, a haláltól, a magánytól és leginkább attól a gondolattól, hogy a "sorsuk" a saját kezükben van, és az ezotéria (ami ma egyáltalán nem a spirituális fejlődésről szól) pontosan ezekre kínál gyors, egyszerű válaszokat.

A spirituális fejlődést én valahogy úgy képzelném el, mint egy evekig, évtizedekig vagy örökké tartó tanulást, ezzel szemben ma már skype-on keresztül is lehet 5 perc alatt lélekmasszázst adni, bárki felnyithatja a harmadik vagy negyedik szemét egy hétvégi tanfolyamon, és mindenki kur­vára ért a földrezgésekhez, aurához, bioenergetikához meg a Vonzás törvényéhez. Ez a mai divat-ezotéria, a gyengék mentsvára.


Ignoramus

2013. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%

Hát ez már legalább a rendszerváltozás óta így van. (Na nem mintha az azt megelőző évtizedekben nem lettek volna hitványak a vezetők, de mégis nagyobb igazságosság volt.)


Szóval 1989-90: Itt lett volna a lehetőség, rendbe tenni az országot, és nyugisan élni. De ehelyett eddig minden egyes kormány belebukott vagy hát meg sem kísérelte, hanem lusta és álszent módon csak látszatcselekedeteket csinált és közben nyúlta le a közvagyont. Ki tudja meddig megy ez még. Eddig nem volt egyetlen párt sem, aki kis reményt adott volna, hogy jót tenne. Az eddigi felhozatal meg...


És így egyre jobban ki vannak fosztva az emberek, ami egyre nagyobb szegénységhez vezet, és egyre jobban kell a kisembereknek is egymással versenyezni. Mindig az győz, aki valaki fejesnek a valakije, vagy csak a nagy szájával letaszít mást.

A jó és szorgalmas emberek meg csalódottan és kiábrándulva hallgatnak.


Akkor lesz változás, ha ez utóbbi csoport beleun a hallgatásba, és nem elmegy ellenszavazni a választásra, hanem lép, pártot alapít és nem engedve a hatalom mámorának szépen cselekedni kezd. Nem pedig lopni, és pazarolni a másét.

2013. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

*A sok sablon ezó-s hirdette a spirituális felemelkedést, de én pont az ellenkezőjét tapasztalom :(


A csapda az csapda.Arra szolgál hogy belesétálj. Fogod is addig tapasztalni mig rá nem jössz, hogy csapdába vagy és egy átverésnek vagy "hű" követője.


Mózes V.18-9.

Mikor te bemégy arra a földre, a melyet az Úr, a te Istened ád néked: ne tanulj cselekedni azoknak a népeknek útálatosságai szerint.

10.

Ne találtassék te közötted, a ki az ő fiát vagy leányát átvigye a tűzön, se jövendőmondó, se igéző, se jegymagyarázó, se varázsló;

11.

Se bűbájos, se ördöngősöktől tudakozó, se titok-fejtő, se halottidéző;

12.

Mert mind útálja az Úr, a ki ezeket míveli, és ez ilyen útálatosságokért űzi ki őket az Úr, a te Istened te előled.

13.

Tökéletes légy az Úrral, a te Isteneddel.

2013. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%

Attól függ, mit nevezel érvényesülésnek. Szerintem ez azt jelenti, hogy valaki eléri a célját. Na most, ha a cél a pénz és az anyagi jólét, akkor igaz. De ha valaki erkölcsösen és becsületesen akar élni, akkor ilyen értelemben ő is célt ért. Vagy ha mégis irigykedik a másik pénzére, akkor meg ugyanolyan "hitvány" ő is.

(Persze most kicsit erősen fogalmaztam, nem kell szó szerint érteni. :D)

2013. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
A figyelmed fókusza határozza meg, hogy észleled-e a spirituális felemelkedést. Ha te jelen pillanatban még a hitvány emberekkel szeretnél foglalkozni, szabad akaratoddal ezt bármikor megteheted.
2013. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

"Csak körülnéztem, kik ülnek a parlamentben...


Reptoidok. http://www.youtube.com/results?search_query=obama+reptilian&..

2013. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Él a lelked, azért van mindez... a többié már rég halott.

Ez egy dekadens kor és ezen semmilyen plejádi- és egyéb maszlag sem segíthet.


Egyedül a tradicionalisták közelítenek (!) csak az igazsághoz, a többi mind mellébeszél ... egytől-egyig.

2013. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig is az boldogult, aki jól tudott hazudni, gátlástalan volt, és a gyengét támadta, az erősökhöz meg dörgölőzött. Ez a siker titka..
2013. aug. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!