Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Magyarországon azon belül...

Magyarországon azon belül (baranyamegye) Nyugotszenterzsébeten tényleg vannak vámpírok? esetleg valaki volt már ott? mi az igazság?

Figyelt kérdés

Olvastam egy Dean Stewe- a rejtélyes falu című könyvben ami igaztörténet alapján íródot.

és mivel én érdeklődők ez iránt és én pécset lakom azaz közel érdekel..........................



2013. aug. 11. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Én olvastam Darren Shan könyveit, mindjárt felteszek egy kérdést, hogy tényleg van egy, a démonvilágba vezető alagút Írországban?
2013. aug. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A vámpirizmus mint olyan létezik, de csak "divatból". Nyilván ha lennének vámpírok azt nem lehetne sokáig eltitkolni. Szerintem ne higgy el mindent amit a könyvekben vagy a neten olvasol.
2013. aug. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát vámpírokról nem tudok.

de itt Komlón van valami vérfarkas, mer' úgy tutul éjszakánként hogy nem lehet tőle aludni.

Meg a buszon szokott lenni egy fura csaj, nagy kiugró fogakkal és torz vonásokkal, szerintem ő az.

2013. aug. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 DarkLantern ***** válasza:

ciganysongoku azt a könyvet (minden más könyvével együtt) én is olvastam. Az alagút nem írországban van, hanem Bpesten, a 4-es metró fúrásával álcázzák az alagút megnyitását.


Kérdező:Nekem Dzsékob azt mondta hogy Edwárdék elköltöztek, Nyugotszenterzsébetről Recskavikba. Szal nem vannak arra vámpírok.

Persze itt nálunk a háziorvos dugdos pár vérszopót, mert mindig le van engedve nálla a redőny, télen is.

Am a vámpírizmus divat hóbort olyan mint a gótság, csak a gótok nem csillognak a napon, és nem lájkolják tvájglájt szaga cuccost.

Persze ha látsz valakit gyanúsan nagy szemfogakkal, vagy fakó fehér, esetleg csillogó bőrrel, na annak dugjál karót a szívébe. Az nem árthat.

Az érdeklődés am szép dolog, de itt ilyen kérdésre hogy vannak-e vámpírok nem kapsz normális választ.

Az hogy igaz történet alapján az elég tág dolog. Bizonyíték esetleg rá?

#2-es válaszoló:el lehet itt titkolni bármit. Rólam se tudja senki hogy reptilián vagyok.

2013. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vámpírral még nem találkoztam de vannak különös dolgok ebben az országban. Pl. a múltkor mesélték itt a faluban, hogy ezek a sötét lények éjszaka aktívak és beleolvadnak a feketeségbe. Csoportosával járnak és reggelre minden színesfémet és biciklit elvisznek! De néha terményt, fát is. Nagyon különös! Sajnos fogalmam sincs, hogy mik lehetnek :( Ez borsod megye, de már más régiókban is egyre többet hallani ilyen esetekről. Úgy néz ki Dean Stewe új könyvet írhat!
2013. aug. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.

e kérdést csak azért írtam ki mert hívő vagyok,

aki elfogadja az elfogadja aki nem az nem.

és mivel bizonyítékom nincs éppen ezért próbálok bizonyítékot szerezni.

Amint lesz bizonyítékom el látogatók "ebbe a faluba,,

olvastam másról is amit azért nem hiszek el,

állítólag református templom van a faluban és a templom pincéjét be temették mert ott a pincében van az állítólagos "pokolszája,, esetleg erről hallot valaki valamit?

2013. aug. 14. 14:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyukádnak, hogy holnaptól valami könnyebb vacsorát adjon, ami nem fekszi meg így a gyomrodat.
2013. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dandi98 ***** válasza:
A vámpírokat nem lehetne sokáig titkolni? Ugyan. Az emberek manapság már a saját szemüknek sem hisznek. Semmilyen mocskos dolgot sem kell takargatni, működhet nyilvánosan, mert a látja úgyse hiszi, vagy csak legyint rá.
2013. aug. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7.

ezeket nem én állítom.

csak érdeklődők utána.

és az had legyen az én dolgom hogy mi iránt érdeklődők.

nem hiszen hogy ez a te dolgod!!!!!!!!!!

2013. aug. 18. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!