Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Slenderman és a Rake? Megmondj...

Slenderman és a Rake? Megmondjam mi az igazság?

Figyelt kérdés

Slenderman valójában egy űrlény, aki a 2. Galaktikus Világháborúban elvesztette mindkét szemét, ezért egy vakvezető "kutyát" adtak neki, aki figyel helyette ez volt a Rake. Nos, amikor utazott vissza a háborúból, a hajója meghibásodott, és le kellett szállnia a Földre. Sajnos a pórázt a Galaktikus Űrközpontban hagyta, így a Rake elszökhetett. Ezért szegény Slenderman most az élete hátralevő részét azzal töltheti, hogy keresi a kutyáját. Mivel nem lát, ezért nagyon mély (vagy magas) hangot ad ki, amit csak a Rake hall, illetve még néhány élőlény. De sajnos még nem sikerült megtalálnia. Viszont ha valaki csapdába ejti a Raket, ne bántsa, hanem keresse meg a Slendermant. Ja és a Rakenak azért van ilyen nagy karma, hogy szemet találjon a S.Mannak, és a karmaival vájja ki a szemét az áldozatnak.

Ez az egész egyértelmű nem?


2013. júl. 23. 13:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
És az Érmelléki Kuglófember? :D
2013. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Gyere be a napról.
2013. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
ÚRISTEN!!! Ez milyen beteg ember lehet? Ez már ijesztő! Második miahalál? Rake, Slenderman? Galaktikus ŰRKÖZPONT??? Vak slenderman? Ennél őrültebb dolgot még nem hallottam? Ez egy vicc akart lennji, vagy mi? Látszik, hogy nagy az UV- sugárzás...
2013. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező... megadnád a dealered számát? Ilyen cucc nekem is kéne.
2013. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
81%
Mit szívsz? :)
2013. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Dalek Traak ***** válasza:
75%
Mennyit gondolkodtál ezen a baromságon? Ennél még én is jobb kérdést írok ki és az még hihető is.
2013. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Most már értem.. de létszi kutass még mert érdekelne h a slenderman mit eszik, meg h nem e egészségtelen neki ez a szmogos levegő
2013. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
jaj a slenderman nem is létezik ti fogyatékosok:P
2013. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért,És a Rake?
2013. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Méghogy nincsenek földönkívüliek! Tud földi ember ekkora baromságot kitalálni?
2013. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!