Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen színű gyertyát használj...

Milyen színű gyertyát használjak ehhez?

Figyelt kérdés
A párkapcsolatom helyrehozásáért imádkoznék, van is hozzá szövegem, de nem tudom milyen gyertyát használjak. Fehéret vagy pirosat? Általában fehéret szoktam ha valami miatt imádkozom, meg zöldet...de ebben az esetben lehet e pirosat használni, és ha igen , nem e ártok vele??? Nem akarom magunkat megmágiázni,csak segítséget szeretnék kérni a felsőbb erőktől...köszi

2013. aug. 12. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindegy. Ennek semmi haszna. Nem így kell megoldani egy problémát!
2013. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés!
2013. aug. 12. 10:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Már azt sem látod mit kérdeztél? Kérdezted milyen színű legyen. Írtam hogy mindegy, mert semmi haszna! Ez korrekt válasz a kérdésedre. Ahogy az is egy korrekt kiegészítés, hogy a problémákra ez nem megoldás! Ha azt hiszed igen, nagy a baj.
2013. aug. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De csak én normális választ vártam, mert nyilván nem mindegy. Azt pedig nem szerepelt a kérdésben, hogy így oldjam e meg a párkapcsolati problémámat vagy sem! Majd én azt eldöntöm!
2013. aug. 12. 10:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fehéret használj, ha pirosat használsz akár árthatsz is neki, és átlökheted egy párhuzamos univerzumba. Ez komoly kérdés, ne hogy elrontsd, viszont ha fehéret használsz egy csapásra megoldódik a kapcsolatod, nem kell tenned semmit, pasid ajándékokkal fog ellepni már másnap. Sok sikert :)
2013. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmilyet, mert az ilyen hókuszpókuszok nem működnek, tök fölösleges erre pénzt és energiát fordítani.


Ehelyett következő újholdkor áldozz fel egy fekete kakast valamilyen felszentelt helyen (temető, templom megfelelő, de a legbiztosabb egy Jehova tanúi-imaterem), a véréből rajzolj egy oktaéder-hálót a padlóra, állj féllábon a közepére, és tizenhatszor ismételd el a párod nevét. Ezután tépd ki a múltheti Helyi Téma 13. oldalát, írd rá, amit el szeretnél érni, a lapot égesd el az oktaéder közepén, a hamut keverd el alkoholmentes Löwenbräuba, és idd meg. Másnapra a kakasból készíts pörköltet és tálald fel a párodnak. Ha elég finom lesz a pörkölt, helyrejön a kapcsolatotok.

2013. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Céklakéket.
2013. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pirosat ne használj, az a mars színe. Én 2 gyertyát használnék, egy fehéret védelemnek, és egy rózsaszínt a szerelemért.
2013. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mustafa33 ***** válasza:
A párkapcsolat helyrehozásáért ne gyertyát használj. Azt csak az apácák használták magányukban (mikor még nem volt ellemre működő ☺).
2013. aug. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!