Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Választottam egy ilyen pergető...

Választottam egy ilyen pergető botot:Balzer Magna Top Spin Lure 50 bot Hossz:2,1m Szállítási hossz:110cm Dobósúly:15-50g Tömeg:150g Ehhez a bothoz milyen orsót használjak?

Figyelt kérdés
Ez megfelelne? [link]

2013. márc. 23. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha van majdnem 20Eft-od botra akkor ne vegyél rá gagyi orsót!!! olyan orsót nézzél amihez van legalább 1 pótdob, 30-as méretű. Csapágyból se árt ha több van, nagyok a féklamellák, lem lötyög, nem kotyog, nem búg!.... stb. Ezt érdemes személyesen megnézni, kiválasztani. Meg kell fogdosni az összeset addig az összegig amennyit rászánsz. Lehet hogy van rá 15-20Eft-od, de találsz egy 6Eft-os jó orsót! A shimanot személy szerint én nem ajánlanám, ebben az árkategóriában, bár itt az egyik válaszoló valamelyik orsót elégé dicsérte a shimanotól....

20Eft-ból már majdnem bot+orsó kombót lehet venni!

Egyébként jó kis botot néztél ki. Ránézésre nem semmi, és ekkora hosszba biztos gerinces lesz ezzel a dobósúllyal.

2013. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bank Bálint válasza:
csá bendi szerintem viszonylag szar az orsó de ha neked ez kell hát legyen legfeljebb nem fogsz szart se vagy de lehet hogy fogsz egy adag vizet
2013. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gomzoli ***** válasza:

A kinézett Alivio-nál (ami a Shimano legalapabb, elég gagyi minőségű egyszerű orsója) jobb lenne egy Catana, vagy Nexave, vagy kicsit többet rászánva egy Exage a 3000-es méretben. Ezek nem okoznak csalódást. Árban passzolnak a bothoz, minőségben úgyszintén.

Az én filozófiám amúgy is az (amit persze senkire nem akarok ráerőltetni), hogy az orsó minősége fontosabb a boténál. Nagyobb a szerepe abban, hogy egy szerelés jól, megbízhatóan működjön. Egy 15 ezres botra biztos nem tennék olyan orsót, ami csak a felébe került, mert alacsonyabb minőséget képvisel.

2013. márc. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!