Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ingával próbálok kapcsolatba...

Ingával próbálok kapcsolatba lépni a halott papámmal, vagy dédimmel. Lehet ennek valami nagyon súlyos következménye?

Figyelt kérdés
Koszi a válaszokat! ;) Köszi a normális válaszokat!!
2012. máj. 21. 18:31
 1/10 x) ***** válasza:
78%

Szerintem egyedül, tapasztalat nélkül ne nagyon próbálkozz vele. Főleg ne csak úgy mindenféle ok nélkül. Ha nincs rá okuk hogy kapcsolatba lépjenek veled akkor nem fognak.

Egyébként könnyen előfordulhat hogy valamit elrontasz, vagy nem figyelsz eléggé és olyan dolgot idézel meg amit nem akartál.

Előbb inkább beszélj egy szakértővel hogy mit ajánl. :)

2012. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Főleg az öncsalás következménye léphet fel. A halottak árnyképei amik esetleg fennmaradnak, nem maguk az eltávozott személyek. Ők reinkarnálódnak. De amennyiben te a menny és pokol hitvilágnak adsz igazat, akkor a mennyből nem fognak neked se szép szóra se kényszerre előjönni az ott tartózkodók, a pokolból meg nem akarsz dolgokat előszedni. Amivel ilyenkor kapcsolatba léphetsz az egyfajta erős emlékkép. Amennyiben mégis az igazi eltávozott jelenik meg, az azért van, mert valamilyen súlyos ok miatt nem tudott újra születni/mennybe menni. Nem valószínű hogy kezdő szellemidézőként ilyen esetbe akarsz futni. Mert ennek igenis súlyos következményei lehetnek. A következmények súlyosságát a fantáziádra bízom, szerintem el tudod képzelni mi minden eshet meg ilyenkor.
2012. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nehogy beverd az orrod az ingába!
2012. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó:nagy arc vagy!! :)
2012. máj. 23. 15:50
 5/10 anonim válasza:
Egébként ne csináld. ("utolsó vagyok")
2012. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gbariella1975 válasza:
Ejha! Nagyon merész emberke vagy. Egyébként lehet velük " beszélni", de nem biztos, hogy pont őket fogod megidézni. Ebből adódóan lehetnek kellemetlen következmények. Mindenféleképpen keress fel egy szakértőt. Ha mégsem akkor is meglehet tisztítani a környezetedet a szeánsz után rózsavízzel. Sok sikert hozzá, de azért nagyon vigyázz. :)
2012. máj. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi,vigyázok.
2012. máj. 23. 21:42
 8/10 anonim válasza:

Semmiképpen nem ajánlom hogy kapcsolatba lépj velük, mert elkaphatod az idézendő személy életében előforduló betegségeket.

nagyon nyomós ok kell ha kockáztatni mered a saját és rajtad kívüli 2 személy egészségét, mert legalább 50%os siker min 3 személlyel érhető el. de ahhoz is szakképzett személy szükséges!

Az ingát nem ajánlom.

Ha mégis szellemidézéshez folyamodnál, akkor használj mágikus kört.

DE SEMMI KÉPPEN SEM TÜKRÖT!

2012. máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én amikor először ingáztam, utána furcsa maró érzés volt a torkomban, nagyon kellemetlen volt. Nem állítom, hogy köze volt a dologhoz, de se előtte, sem azóta egyéb torokpanaszom nem volt. A semmiből jött, a semmibe távozott az egész.
2012. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Agnetha ***** válasza:

Tartsd magad távol az efféle kísérletektől,ez csak egy jó tanács, szívleld meg.

Ha az elhunytak szeretnének közölni veled valamit, majd jelentkeznek maguktól.

2012. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!