Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ma reggel az udvarunkon a...

Truefruit01 kérdése:

Ma reggel az udvarunkon a következő tárgyakat találtuk a betonon a kapu előtt: egy ág száraz levelekkel, egy fűcsomó, egy terhességi teszt, egy kés, és 220 forint egymás mellé, szépen elhelyezve. Ez vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Valószínű, hogy nem véletlenül került oda.. Kicsit para belegondolni, hogy ki tette oda és miért...És hogy ezért éjszaka bemászott a kapun. Szóltunk a rendőrségen, és kiderült, hogy a környéken ez nem az első eset, már több háznál is felfigyeltek hasonló dologra. Van valami ötletetek, hogy mit jelenthet? Próbáltam utána nézni, de nem találtam semmit.

2013. aug. 26. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Én meg csikket,kutyaxart,használt óvszert meg a saját kocsim antennáját,az mit jelent?
2013. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ne zavarjon, hogy leírtam, hogy majdnem ugyanezeket a tárgyakat találták más házaknál is a környéken.. és többen szóltak már a rendőrségnek
2013. aug. 26. 23:31
 3/12 aspikami ***** válasza:
Valami beteg állat szórakozik.
2013. aug. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De bizarr.

Valami elmekórtani eset lehet az illető, egyébként ezek így együtt szerintem semmit sem "jelentenek", valószínűleg a saját elborult fejéből pattant ki.

2013. aug. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell ebben értelmet keresni. Akárhogyan is asszociálsz, jót ez a kombináció nem jelent. De ha valaki ezért bemászik egy másik ember kertjébe ott már gond van az illetővel.
2013. aug. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pozitív volt a terhességi teszt legalább?
2013. aug. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Örülj a 220 forintnak XD
2013. aug. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Szia :-)


Előrebocsájtom, hogy keresztény vagyok, de volt dolgom sátánistákkal így tudom a választ


Ez a szertartásuk szerint azt jelenti, hogy a gyermek aki a házban fogan dimenzióközti lények (démonok) testének szánják.


Akkor lép életbe a szerződés, amint elfogadjátok a talált pénzt.


Most bonyolúlt lenne sorolgatnom, hogy ezen kellékek mit jelentenek, úgyis nevetséges lenne egy kívülállónak. A terhességi teszt jelentését tudod. a kés azt szinbólizálja, hogy kivágja a gonosz az anyából a gyermeket. Fűcsomó levelek azok különböző pogány isteneket színbolizálnak.


Az hogy mit teszel a te dolgod, DE !


Sátánisták szerint, ha a pénzt kinthagyod akkor érvénytelen az egész, így javaslom, hogy hagyd ugyanott vagy tedd vissza a pénzt közvetlen közelbe, hogy lássák, hogy nem érdemes próbálkozni.


Szép napot.

2013. aug. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És ha egy csövesnek adod a talált pénzt?
2013. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez azt jelentheti, hogy a csillámfaszlámák támadásra készülnek. :D
2013. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!