Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lenne valaki a mesterem?

Lenne valaki a mesterem?

Figyelt kérdés
Valaki olyat keresek, akinek nem csak elméleti tudása van.

2013. szept. 4. 18:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

én kőműves mester vagyok!

az elméleti tudásom is megvan hozzá, 4 évet tanultam a suliban(elméleti tudás), majd a gyakorlati évek következtek laci bácsinál, aki a falu legügyesebb embere volt.

kérdezz bátran, ha vmi érdekel.


Béla

2013. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, Béla. :D Ez egy igazán nagy lehetőség, mindenképp élni fogok vele, de én nem éppen ilyen mestert keresek.
2013. szept. 4. 18:58
 3/26 anonim válasza:
94%
Szia! Nekem van Mester (Magister!) diplomam elméleti fizikából, nna, ez megfelel?
2013. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%

Vándor vagyok! Már legalább 12 bolygón éltem különféle testekbe az univerzumban.

Mit szeretnél mit tanítsak neked?

2013. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hát persze... -.-
2013. szept. 4. 19:13
 6/26 anonim válasza:
XDDDDDDDDDDDDDD
2013. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
4. válaszoló! Mesélhetnél nekem erről picit bővebben privátban, persze csak akkor, ha tényleg komolyan is gondoltad.
2013. szept. 4. 19:20
 8/26 anonim ***** válasza:

Magyarországon jobbára csak cipészmestereket találsz!


Akik tényleg tudnak nem fognak itt bejelentkezni neked de nagyon kevesen vannak. De egyedül is el tudsz indulni...


És tudsz itt kérdezni.

2013. szept. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem veszek fel csak akárkit, csak azt aki legalkalmasabb. Nekem nem csak elméleti tudásom van, már megannyiszor próbáltam megvalósítani terveimet, csak a Doktor meghiúsította őket. Meg tudom neked tanítani, hogy manipulált az egyszerű embereket és, hogy szerezhetsz hatalmat. De ezt csak akkor teszem meg, ha kiszabadítasz innen az Időzárból!


A Mester

2013. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

#9


Azok a fránya rácsok meg a gondozók ...

2013. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!