Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szellemet fedeztek fel egy fotón?

Szellemet fedeztek fel egy fotón?

Figyelt kérdés

A barátom már hónapok óta mondja, hogy a ház kísértetjárta.” – meséli Tanner. A képet a nő férje készítette néhány héttel ezelőtt, 2013 augusztusában. Tanner állítása szerint ők az egyetlenek, akiknek eddig sikerült szellemfotót készítenie ebben a házban. Mialatt számos szkeptikus szerint a szellemlány csupán optikai csalódás, fényvisszaverődés vagy hoax, az egyetlen személy, aki 15 éves tapasztalatával vizsgálat alá vetette a képet, egy fotószakértő és elemző. Miután mélyvizsgálatot végzett a fotón, hogy bizonyítékot találjon manipulációhoz, hihetetlenül részletes elemzést végzett. A véleménye pedig az, hogy a kép valódi.


“Összefoglalva, én nem találok semmiféle hamisításra utaló nyomot ezen a képen. Akármi is ez, nem tekinthetek el felette. Ha ez nem szellem, akkor egy igen bonyolult fényvisszaverődés, de mert a fény a szobában elég halvány. A fényvisszaverődéstől azt várnám, hogy legyen élesebb, de ez nem az. Szóval én úgy gondolom, hogy ez egy igazi szellem.” – mondja a szakértő.


[link]


Ezek után másképpen olvasod a szellemtőrténeteket igaz? Kiráz a hideg? Mit szólsz a tőrténethez?


2013. szept. 11. 12:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát, pedig akátmit is mondotok, engem valóban kiráz a hideg! Attól, hogy 2013-ban még van, aki hisz a szellemekben...
2013. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én soha nem hittem nagyon a szellemekben.De tavaly olyan képet csináltam hogy szabályos női arc+felső test kicsi része volt rajta..13 éves vagyok nem értek a photoshophoz és nem is fog érdekelni.Mondhat akárki akármit hogy ezt csak bemesélem de én voltam ott és én fotóztam le.Nekem az a kép megváltoztatta az életemet!

Kérlek ne legyetek ilyen felszínesek! Az ember nem tudhat mindent! Attól még hogy mindenki azzal jön hogy szellemek nem léteznek nem kell hinni nekik...mert ha még soha nem láttak nem értem minek feltételeznek ilyet...

2013. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A fotónak van negatívja, azon ki lehet értelmezni hogy eredeti-e vagy sem. A pc-s képek azok mások.
2013. szept. 13. 18:13
 14/15 Napkiraly ***** válasza:
vera van a képen
2013. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A női fej mellett az a fehér izé olyan mintha egy szekrény lenne, s nem az ablak túloldalán van, az biztos.
2013. szept. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!