Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért veszélyes szellemet idézni?

Miért veszélyes szellemet idézni?

Figyelt kérdés
Ne értsétek félre, nem akarok, illetve mindigis kíváncsi voltam hogy milyen, mik történnek közbe / utána, milyen lehet szellemet látni stb. De rengeteget hallottam arról hogy rosszul is elsülhet tehát nem próbálnám ki.

2013. júl. 28. 21:44
1 2
 1/20 BlackSword ***** válasza:
45%

Próbáld ki bátran, bár szellemek nem léteznek, szóval sok mindent ne várj a dologtól...


Másrészt azért mondják, h veszélyes, mert akkor sokan rájönnének, h kamu, és így nem tudnák pénzzel lehúzni a "szakemberek" a hiszékenyeket...

2013. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
igen, szellemeket azért veszélyes idézni, mert sok pénzbe kerül
2013. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Bár én szkeptikus vagyok de "hivatalosan" azért veszélyes mert nem tudod, hogy mit/kit idézel meg. Ha egy rossz szellemet idézel meg akkor megkeseríti az életed. :) Tudod tárgyakat dobál meg minden amit az ilyen szellem műsorokba is látsz...
2013. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Láttad már mi történik a simsben? Na pont ez.
2013. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert a szellemeket vissza is kell küldeni oda, ahonnan jöttek.
2013. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Visszamennyé, takarodj haza, csúnya vagy nagyon.
2013. júl. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Ha valaki ért hozzá az tudja, hogy vissza is kell küldeni a szellemet. De a szellem nem tud bántani.
2013. júl. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszek ebben, de sok esetről hallottam már, hogy balul sült el. Pl. Volt egy srác, aki a barátaival szellemet idézett szórakozásból, sikerült is nekik, viszont a szellem ottmaradt vele, tárgyakat mozgatott, a fülébe suttogott, nem engedte aludni stb..., azaz kísértette. A srác beleőrült, és öngyilkos lett.

Elég kockázatos, és két végkifejlet van: van nem lesz belőle semmi mert kamu az egész, vagy sikerül, és elszabadítotok valami olyat, amit a legrosszabb rémálmotokban sem láttatok. Melyik a jobb?

2013. júl. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 justfly válasza:
Na áljunk csak meg egy pillanatra, először is ha már a szellem idézés témáról beszélgetünk, akkor gondolhatjuk hogy nem valós, megmagyarázhatatlan , kézzel nem fogható dologról beszélünk. Akkor most hogy is vagyunk? Ugyan ott, tehát alapból amit nem tudsz, azt nem tudod megmagyarázni, hiába találsz ki hamis illuziókat,vagy épp észlelsz paranormális dolgokat, amit nem ismerünk nem tudod be bizonyitani semelyik oldalát sem, tehát ha ismeretlen akkor lehet veszélyes is. A második pedig hogy ez a szellem idézéses dolog hogy jött elő, tehát az egy dolog hogy most ha már valamelyik filmben, társosági körben igaznak bizonyul hogy valaki idéz egy szellemet, de nincs tisztában a következményeivel. Tiszteletlen és vakk dolog ilyen dolgokkal még játszani is. És akkor miért veszélyes szellemet idézni? Csak gondolkodj el rajta, hogy nem te vagy egyedül itt a földön, ki tudja mennyien élünk és te még is valami olyasmiért akarsz nyúlni ami elérhetetlen, hát akkor szerintem ez már alapból veszélyes még bele gondolni is. Az utolsó hogy személy szerint én sem örülnék ha csak úgy valaki megidézne mikor pihenek és azért valamit tennék érte hogy észre vegye már magát az ember hogy mit csinál.
2013. júl. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%

Ne idézz, mert átjöhet olyan is,akit nem akarnál.Mi nővéremmel megtettük.Volt egy pince a nagyiéknál a lakóháznál, ami régen pincebörtön volt.megidéztünk egy halottat, de csak úgy mondtuk hogy aki itt van az adjon jelet, és stb. meg hogy ha szellem vagy adj jelet.Olyan hideg lett hirtelen és "kimenekültünk" a pincéből.De ezelőtt az egész idézés előtt csináltunk egy 2 ágból álló keresztet él fűvel összekötöttük. :/ Nah...mikor visszaértünk a kereszt leesett a kő ping-pong asztalról. de nem hiszem hogy a szél volt mert széttört és nem esett messze.Kb. 3 cm-re esett az asztaltól.

Megijedtünk és nővérem felemelte a botot.Egymásra néztünk, a nővérem azt mondta: "szerintem fejezzük be"

Hát... befejeztük.De a wc tükrében egy pillanatra láttam egy felnőtt férfit.Csak az alakját láttam, mert teljesen fekete volt, mintha fénnyel szemben fényképezték volna le.

Nagyon besz**tam..

Hazamentünk és utána még egy fél évig olyan furi dolgok voltak, és anya azt mondta úgy érzi mintha figyelné valaki reggelente a konyhában.Soha nem mondtuk el neki mit is csináltunk.Senki nem tud róla, bár már felnőtt leszek lassan nem felejtem el.Azóta félek itthon egyedül.Mert abban az időben még a lámpák is villogtak.DE CSAK A MI szobánkban és hiába cserélgettünk villanykörtét.Szóval ne idézz meg senkit.

2013. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!