Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit gondoltok, szerintetek...

Mit gondoltok, szerintetek lehetséges az állatok irányítása?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze :) hisz mindenki akinek van állata azt teszi.

Vagy rosszul tudom?

2013. szept. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az irányítás alatt nem azt értem, hogy itt van az állat és megcsinál 1-2 dolgot, hanem hogy mindent.A háziállatok meg nem ilyenek :) És a kérdés nem is igazán a háziállatokra vonatkozik, hanem a vadállatokra.
2013. szept. 14. 08:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint inkább a kisugárzást, a fellépést, a mozdulatokat "veszik, értékelik". Persze már amelyik figyel az ilyesmire. Egy kroki nem sokat törődik ezzel, meg tudomásom szerint a kölykét védő nagymacskák, medvék is előbb támadnak, aztán "gondolkodnak"!

De állítólag az elefántok, és hasonló állatok azért először felmérik, hogy aki közelükbe került, az veszélyes-e rájuk, vagy nem kell velük foglalkozni.

2013. szept. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Magyarul hogy a gondolataiddal irányítani vadállatokat? Nem hinném, főleg ha úgy közeledsz hogy irányítani akarod őket azt nem biztos hogy szeretnék. De lehet olyan hogy egy állattal mondjuk egy hullmámhosszon vagytok, ilyen van állatoknál is nem csak embereknél, hisz az állatoknak is van saját személyisége. Szóval ha tetszel az állatnak akkor lehet hogy rádhangolódik könnyebben és neked tetsző dolgokat tesz, hisz az állatok ösztönösek.

Konkrétan nem tudom hogy lehet e őket irányítani biztos van ilyesmi is, a 40-es években volt hír arról hogy egy nő, valamilyen spiritiszta gondolatokkal megölt egy állatot 40 km távolságból, vagy valami ilyesmi.

Amúgy idomítani vadállatokat is lehet, vannak tigris vagy épp krokodilt tartó emberek.

2013. szept. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
...a helyedben semmiképpen nem próbálnám ki egy oroszlánnal! :)
2013. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Há honne! Monnom a Bodrinak, lábho! Oszt lábho gyün.
2013. szept. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
minden az állat és az ember kapcsolaton múlik.. ugyanúgy mint egy háziállattal hisz régen ők is vadak voltak aztán most nézzétek meg! ők is vadakból lettek házkörüli kedvencek:) persze vadságukat meg kell érteni főleg hogy menekülő állatok!!
2013. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A reaktor gyerekek
2014. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azt tudom, hogy Beyond Two Souls-ban a Navahó Chapterben tudtam irányítani Ayden (aki egyébként egy entitás) segítségével egy lovat. Csakis PS3-on.
2014. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!