Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Földönkívüli interdimenzionáli...

Földönkívüli interdimenzionális lények miért szállnak meg embereket?

Figyelt kérdés

Nagyon jó kapcsolatba kerültem egy vidéki boszival :). Kellemes órákat tőltöttünk el együtt MSN-en és chaten is. Már többszőr kinéztem asztráltérbe és mindíg azt láttam, hogy negatív földönkívüli dimenzióközti lény tartja megszállás alatt. Mintha táplálkozna a lalkével, de valamit csinál vele és amilyen annak a lénynek a hozzáállása valamihez illetve valakihez ugyanolyan annak a személynek is. Teljesen egymásra hangolódtak.


Fejlett az auralátásom és asztrálérzékelésem, még nem láttam senkit magas szintű idegent aki megszállta volna, csak alacsony szintűt és emberszellemet vagy démont, angyalt, de semmi esetre sem ebben az univerzumban kifejlődött egyedet.


Eddig csak olvastam ilyet, de személyesen félelmetes volt megtapasztalni ezt.


Szakértőktől kérdezem. Sátánisták,wiccák,boszik jó lennének, ha ezekre válaszolnának vagy ufókutatók, hogy egy nagyon magas szintű interdimenzionális egyed, konkrétan egy alpha-Draconoidról van szó, miért száll meg egy földi embert?


2013. szept. 29. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
(: Azért (:mert :) azért :)
2013. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

lerí a kérdésedről, h egy unatkozó tini vagy, aki olvasgatott pár dolgot a témában, de nagyon unatkozik, és itt trollkodik, ahogy mondják erre felé.

és még nem hisz abban amit írt....

2013. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shai-Hulud ***** válasza:
Ne aggódj, igaz, hogy bezárt az OPNI, de a különböző egészségügyi bennfekvő intézetekben egészen jól kezelik a mentális betegségeket. Szóval ne add fel, még van számodra is remény!
2013. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as miért kell arrogánsnak lenned? Azért mert te nem láttál ilyet szerencsédre, mert összepisálnád magadat, még másnak lehet dolga vele.
2013. szept. 30. 16:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van ilyen, hogy embereket szállnak meg izék, akkor engem legfeljebb 8, de minimum 5 megszállt.
2013. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, most ilyenkor hol a bánatba vannak a szkeptikusokat mindenféle szűklátókörű, földhözragadt baromnak elmondó ezósok?
2013. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ebbe kapsz választ a kérdésedre. :)


[link]

2014. jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!