Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az idegenek köztünk vannak és...

Az idegenek köztünk vannak és megfigyelnek minket?

Figyelt kérdés
Van egy elméletem,szerintem az idegen civilizáció már régebben ideutazott,és köztünk járnak tevékenykednek, mondhatjuk úgy is, hogy "az invázió elkezdődött", sokat hallani elrablásos történeteket, amiknek a legnagyobb része kamu, de mégis a világ bármely tájárol lehet hasonló történeteket hallani, hogy elrabolt ák, vagy kapcsolatba léptek földönkivüliekkel. Nem kiirtani akarnak minket, hanem tanulmányozni, az ő szemükben mi vagyunk a furcsa élőlény. Mivel fejlettebb technológiával rendelkezhetnek, ezért megtehetik, hogy töröljék az emlékeinket, lehet, hogy minden este elrabolnak és visszahoznak, de erről én nem tudok semmit. Szerintem az ürhajojukat láthatatlan pajzs borítja, amivel nappal elrejtőzhetnek. Magukat is álcázhatják nagy valószinűséggel. Lehet, hogy nem utaztak több milliárd fényévet, hanem féregjáratokon keresztül érkeznek és szabadon mozoghatnak. Tudósaink is találtak bizonyitékot, hogy létezhetnek féregjáratok, küldetést is szerveznek ennek kiderítésére, olvassatok utánna. Egyszer biztosan megmutatják majd magukat (persze ha léteznek és itt vannak). De addig tanulmányoznak minket mindent tudni szeretnének az emberről. Ha olyan agresszív faj lenne, mint az ember már régen kiirtottak volna. Szerintem, ha a földre valaha látogattak idegenek akkor így hajanák végre a dolguk, mert annál intelligensebbek, hogy csak úgy elvegyenek mindent.

#idegen #UFO #földönkívüli civilizációk
2013. szept. 24. 23:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Az ősi rajzokon is találni idegenekre utaló jeleket, űrhajókat, nagy fejű lényeket.Ott vannak a piramisok is. Manapság igen sok fény jelenséget is látni az égen, ezeknek egy részét lehetetlen megmagyarázni. Lehetséges, hogy már több ezer éve itt vannak?
2013. szept. 25. 00:02
 2/10 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Daniken már megelőzött, kár a gőzért.
2013. szept. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem az idegeneket. Mintha nem lenne jobb dolguk, mint minket kukkolni már több ezer éve. Nagyon unatkozhatnak úgy látszik. Bárcsak nekem lenne ennyi szabadidőm.
2013. szept. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez hipotézis, nem elmélet (nem kötöszködésképp, csak pontosításképp).


Igen, lehetséges. Ha valaha megfelelően alá lesz támasztva a hipotézised (ami mondjuk nem igazán a tiéd, mert már nagyon sokan gondoltak erre), akkor elméletté válhat.

2013. szept. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a szürkék, insectek, reptilianok, vagy annunakik lehetnek. A szürke alienek a legelfogadottabb elmélet,mi szerint ez az idegen faj tartozkodik a földön...
2013. szept. 25. 17:26
 6/10 A kérdező kommentje:
Insectek:Rovarra emlékesztető faj, hosszú végtagokkal, nagy szemekkel. Színük smaragdzöldes.Embereket termékenyitenek meg mesterségesen, és a gazdatest anya a földön hordja ki a gyermeket bizva abban, hogy rendes gyermeket vár. Amint eljön az idő, hogy az anya megszülje a csecsemot, az Insectek elviszik őt és kiveszik belőle a kicsit, hogy ők neveljék fel a hibridet. Az anya sértetlenül meguszhatja ezt a beavatkozást, sőt meg is tekintheti a kisbabáját. Az insectek sokszor meglátogatják és elviszik a nőt, családtagként kezelik. Ezzel nem tudni mi lehet a céluk, de valószinű,hogy szeretnének létrehozni 1 keverék fajt...
2013. szept. 25. 17:50
 7/10 A kérdező kommentje:
reptilianok: létezésük nem biztos, hüllő humanoid faj. Kevés igaz információt lehet tudni róluk. Majd a késöbbiekben foglalkozok velük...
2013. szept. 25. 17:54
 8/10 A kérdező kommentje:
Szürkék (grey aliens) : A kérdés alatti szövegemben tulajdonképpen őket ismerhetjük meg, megegyezhetnek az ősi annunakikkal akik több ezer éve itt vannak a földön, Szinük szürke, testfelépitésük az emberéhez hasonló, jellemző rájuk a nagy koponya és a vékonyka test. Nincs is szükségük a végtagjaikra, hiszen telepátiával cselekednek. Ők lehetnek a legintelligensebb idegen faj akik a földön jártak, az emberiség kezdetén ők segitettek minket a fejlődésbe.
2013. szept. 25. 18:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha az ember nyomozhat az ufó után, akkor az ufó is az ember után. Ez így fer. Jó hogy egyesek ennyire ismerik az ufó fajtákat, szürke meg ilyenek. Én még egyel sem találkoztam
2013. okt. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
nincsenek mások rajtunk kívül az univerzumban, az ufós maszlagot a sátán és démonai nyomatják. a biblia őket hívja a megtévesztés és a hazugság szellemeinek. sátán az egész földet becsapja. ezek szellemek. nem hús-vér materiális lények.
2013. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!